Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi
0 votes
73 zobrazení

Dobrý den,mám pískovcový barák z tlouštkou zdí 600mm. Problematické místo se nachází na zdi kde je podlaha asi 400 mm pod úrovní terénu. Zajímalo by mně zda je možné realizovat injektáž v několika řadách nad sebou do výšky těch 400 mm.
Dkuji

 • Vladimír Slávik stáří dotazu 3 týdny dní
 • poslední aktivní 3 týdny dní
0 votes
164 zobrazení

Dobrý den,

je možné pomocí injektáže dodatečně izolovat zdivo ve sklepě? Z venkovní strany je použita pouze nopová folie a zdivo je samozřejmě mokré.

Děkuji za informace

S pozdravem Kugrer

 • Trumf Sanace stáří dotazu 3 měsíce dní
 • poslední aktivní 3 měsíce dní
0 votes
361 zobrazení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali je injektáž Aqua stop cream vhodná i do sklepních prostor pod úroveň terénu, kde už moc nefunguje svislá izolace a tím pádem zdivo ve sklepě vlhne nejen od podhalhy, ale i celým zdivem do úrovně terénu.

Děkuji za odpověď.

 • Brezaniová stáří dotazu 8 měsíců dní
 • poslední aktivní 8 měsíců dní
0 votes
311 zobrazení

Dobrý den. Ve Vaší poradně jsem se dočetl o možném plošné injektáži zdiva bezvýkopu. Můžete mi více popsat jako to mám udělat. mám obvodovou zeď sklepa, ale dvě zdi jsou pod domem. DVě zdi jsem z venčí odkopal a udělal hydroizolaci a drenáž. Děkuji za radu.

S pozdravem Karel

 • Trumf Sanace stáří dotazu 9 měsíců dní
 • poslední aktivní 9 měsíců dní
0 votes
311 zobrazení

Dobrý den
Mám rodinný domek spojený se sousedem t.j.dvojdomek já mám odizolovanou moji polovinu a soused ji má izolovanou částečně to znamená že na společné stěně mi přechází vlhkost nad mojí izolací tak se ptám jde udělat injektáž svisle po zdi aby tato vlhkost nepřecházela nad mojí izolací ke mě?

 • Alois Palovčík stáří dotazu 9 měsíců dní
 • poslední aktivní 9 měsíců dní
0 votes
288 zobrazení

Dobrý den,
se zájmem jsem si pročetl Vaše stránky o Systému AquaStop Cream® a protože začínám mít na chatě problém s vlhnutím zdiva, nedá mi to se nezeptat.
Mám podsklepenou chatu ve svahu. Zhruba polovina sklepů je pod úrovní okolního terénu a začínám nyní zjišťovat provlhávání obvodových stěn. Právě téch, které jsou pod úrovní terénu. Zřejmě postupem času, došlo k určité degradaci svislé izolace a vlhkost se nyní začíná projevovat i uvnitř.
A zde je má prosba o radu – lze Váš Systém AquaStop Cream® použít i na plynosilikátové tvárnice i když jsou pod úrovní terénu? Jestliže ano, tak v jaké výšce nad podlahou začít s první řadou pro aplikaci AquaStop Creamu a jak by měla pak vypadat síť otvorů?
Děkuji a zdravím.
Oldřich Jícha

 • Oldřich Jícha stáří dotazu 10 měsíců dní
 • poslední aktivní 9 měsíců dní
Zobrazuji 6 záznamů

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268