KRÉMOVÁ INJEKTÁŽ ZDIVA
SVÉPOMOCÍ

Důležité Upozornění!

Rozvoz naším dopravcem Vámi objednaného zboží probíhá i nadále standardně. Nabídka je veškerá skladem, ale platbu po vyplnění objednávky lze provést pouze bankovním převodem či platební branou. Vážení zákazníci, naše přepravní společnost Toptrans z důvodu maximální ochrany řidičů i zákazníků vyhlásila tato dočasná omezení:
Omezení do odvolání:

  • nebude možné zboží zasílat na dobírku
  • přepravce/ řidič nemá k dispozici terminál pro mobilní platbu bankovní kartou
  • omezení svozu i rozvozů Vašich zásilek v regionu Olomouc, kde je aktuálně uzavřeno 21 obcíPři zaslání zboží přepravní službou TOPTRANS a.s. lze platit dobírkou při převzetí zboží, bankovním převodem anebo platební bránou GoPay. Doba dodání zboží objednateli od obdržení objednávky jsou cca 2 pracovní dny. Na Slovensko o jeden den déle. V případě platby bankovním převodem je zboží odesláno přepravní službou až v momentě připsané částky na náš účet. Cena za dopravné a balné je vždy 180 Kč s DPH, nezávisle na objednaném množství zboží a vzdálenosti od naší provozovny na dodací adresu odběratele. Při osobním odběru na naší provozovně Dvorská 1163/2, Rudná u Prahy, PSČ: 252 19, lze platit hotově a nebo platební kartou a to v otevírací době Po – Čt od 8.30hod - do15.30 hod., Pá do 16.30 hod. Objednávky lze uskutečnit přes objednávkový formulář nákupem v e-shopu (viz nabídka výše), případně telefonicky u paní Radky Šnoblové, vedoucí prodeje, na tel. č. +420 235 312 000, mob. č. +420 606 187 916, anebo na e-mailu snoblova@sanace-trumf.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
Maestro Mastercard Mastercard electronic Visa Visa electron JCB Diners club