Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Injektážní krém AquaStop Cream® kupujete od českého výrobce. Používáme k výrobě suroviny ze západní Evropy a tím dosahujeme nejvyšší kvality na trhu EU. Garantujeme nejen nejvyšší kvalitu, ale i nejnižší cenu!

Jak je to možné? Vysvětlení je prosté. Výrobek nepředražujeme a tím je krémová injektáž a její cena opravdu nejnižší.
CENÍK – nabídka výrobků pro injektáž a sanace vlhkého zdiva  zde.

Spotřeba injektážního krému AquaStop Cream®  je v podstatě daná při dodržení technologického postupu pro náš systém. Při dodržení:

  1. průměru vrtů 14 mm
  2. osových vzdáleností mezi vrty 100 mm
  3. hloubky vrtů s pokrácením max. 30 – 40 mm než je daná tloušťka zdiva
  4. Spotřeba se pohybuje od 1,3 – 1,6 litru krému na 1 metr čtvereční (1 m²) příčného řezu (půdorysní plochy) zdiva a dle druhu zdiva.
Krémová injektáž cena
krem

V této on-line kalkulačce si po zadání potřebných parametrů můžete sami spočítat celkovou spotřebu injektážního krému AquaStop Cream® pro 1-3 různé tloušťky, délky a druhy zdiva při dodržení našeho technologického postupu.

Níže najdete doporučená balení, která jsou objemově nejblíže k vypočítané litráži a celkovou cenu za ně.

1. zeď

0cm
0cm100cm
0m
0m100m
Klikněte na obrázek s vaším typem zdiva

Kde vrtat a jak plnit
komůrkové zdivo

NÁVOD ZDE

Rozklikněte pro výpočet 2. zdi

Rozklikněte pro výpočet 3. zdi

aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream

Alternativní balení pro menší objemy injektáže

nebo

Doporučujeme si přečíst!

Tato elektronická kalkulačka Vám spolehlivě spočítá spotřebu injektážního krému pro Váš rozsah prací při jednoliniovém navrtání pro jeden až tři různé parametry a druhy zdiva najednou. Do kalkulačky zadáváte nejprve tloušťku zdiva.

  1. Tloušťka zdiva se zadává v centimetrech! Při zadávání tloušťky zdiva neodečítejte ze skutečné tloušťky zdiva doporučené pokrácení. Kalkulačka je nastavena tak, že s doporučeným pokrácením vrtů  ,,počítá“.
  2. Délku zdiva zadávejte v metrech!
  3. Vyberte druh zdiva!

Správná spotřeba Vám bude vycházet také na základě vybraného druhu zdiva, viz 4 obrázky různých typů zdiva pod posuvníky při zadávání tloušťky a délky zdiva. Je nutné kliknout na obrázek vybraného zdiva, na kterém se objeví symbol zaškrtnutí (✔)

Každý typ zdiva může mít, sice ne zásadní (kromě komůrkového zdiva), ale přece jen rozdílnou spotřebu. Kalkulačka pro výpočet spotřeby je nastavena na základě matematických výpočtů obsahů vrtů, které jsou nastaveny dle našeho technologického postupu pro Systém AquaStop Cream® . Tzn. již výše zmíněného pokrácení vrtů, průměru vrtů 14 mm a jejich roztečí (osových vzdáleností vrtů) 100 mm. Vše je ale ve výpočtovém programu ještě nastaveno pro reálnou spotřebu tak, že jsme použili i statistiku spotřeby a to z jednoho tisíce staveb s určitým typem zdiva, aby spotřeba odpovídala co nejširší škále zdiva našich zákazníků.

V případě, že se bude jednat o zdivo se značnými kavernami, komůrkami, zdivo s mezerou apod., kde může být reálná spotřeba naprosto jiná, je potřeba si uvědomit, že výpočet spotřeby naší kalkulačky s těmito případy nemůže počítat. Toto případné zásadní navýšení spotřeby není zapříčiněno běžnými netěsnostmi ve zdivu. Nadměrná spotřeba se ale dá vcelku rychle rozpoznat při plnění, ale ve většině případů už při samotném vrtání (citelné ,,skokové,, vrtání) a tím se dá provést opatření, abyste zásadní nadlimitní spotřebě včas zabránili.

Pokud byste nevěděli jak, volejte na námi provozovanou urgentní linku, kterou provozujeme každý pracovní den od 9 hod. do 15:30 hod. a v sobotu od 9:30 hod do 11:30 hod. Po poskytnutých informacích od Vás se ve většině případů podaří zjistit příčinu nadměrné spotřeby a rádi Vám poradíme, jak dále postupovat.

Nadměrnou spotřebu nezpůsobují drobné a běžně se vyskytující netěsnosti zejména ve starém, kamenném či smíšeném zdivu, tak jako se to děje u tekutých injektáží. Injektážní krém AquaStop Cream® má značnou viskozitu, hustotu a tím běžné a četné netěsnosti ve zdivu nemohou způsobit nekontrolovaný a tím nadlimitní úbytek. Případy nadměrné spotřeby nejsou tak časté, ale v případě že se vyskytnou, dají se řešit. Zde si můžete přečíst jeden případ nadměrné spotřeby, kterou jsme řešili se zákazníkem přes naši Poradnu s následným vysvětlením. I tato možnost komunikace přes provozovanou Poradnu je možná. Urgentní linka 731 565 565 je v těchto případech ale operativnější.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
582.720 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
46.118 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268