Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916

Vy si vše připravíte a my levně vyplníme.

Do odvolání jsme se rozhodli spustit tuto další službu v rámci dalšího zkvalitňování nabídky pro naše zákazníky. Tato služba nebyla před námi nikým nabídnuta.

V čem tato služba spočívá?

Objednáte si termín na dobu, kdy budete mít vše připraveno, zejména vyvrtané zdivo a již zakoupený injektážní krém. Na sjednaný termín k Vám náš pracovník přijede a injektáž (výplň vrtů) zdiva spolehlivě zhotoví. Tento zkušený pracovník má za sebou obrovské množství zhotovených injektáží Systémem AquaStop Cream®. Výhodou je, že Vám tento pracovník při plnění vrtů také zkontroluje jejich správnost a v případě pochybení (např. nedostatečně navrtané styky, rohy dvou zdí, pokrácené vrty více než je přípustné apod.), Vás na tyto nedostatky upozorní a po nápravě doinjektuje. Případně, po dohodě, zdivo správně dovrtá. Cena účtovaná za poskytnutého pracovníka je 2000 Kč za 1 pracovní den. Garantujeme, že zkušený pracovník Vám za jeden pracovní den zainjektuje do 30 litrů krému do Vašeho zdiva. V ceně plnění je případné provlhčení vrtů vodou či výrobkem AquaStop Cream Inject activator®. Dále si účtujeme dopravné, a to výši 12 Kč/1 km. K realizaci této služby je nutné mít již zakoupený přes internetový prodej viz E–shop a nebo osobním odběrem na naší provozovně viz Kontakt injektážní krém AquaStop Cream®, vše vyvrtáno, vrty řádně vyčištěné (vzduchovou pumpou, kompresorem apod.) a to je vše. Cenu za vyplnění vrtů ve zdivu a dopravného si snadno a velmi rychle můžete spočítat na kalkulačce, která je pod tímto textem. Nejprve si však musíte spočítat spotřebu (litráž) na kalkulačce, která je v prvním kroku. Nejprve si zadáte tl. zdiva, délku zdiva a druh zdiva. Tím zjistíte litráž na Váš rozsah a druh zdiva. Okamžitě se Vám spočítané litry krému zobrazí pod obrázky typů zdiva a na posledním posuvníku zadáte vzdálenost od naší provozovny, která se nachází na adrese Dvorská 1163/2, Rudná u Prahy k Vám, tj. na adresu stavby, a to je vše. Kalkulačka tuto vzdálenost vynásobí dvěma, jelikož se jede 1 pracovního dne k Vám a zpět. Proto zadávejte pouze vzdálenost od nás k Vám. Dle vypočítané litráže a zadání vzdálenosti od nás na místo plnění Vám kalkulačka okamžitě nacení tuto službu Pokud byste tuto službu využili, odpadnou Vám náklady za zakoupení aplikační pistole či injektážní pumpy. Myslíme si, že u většího rozsahu injektáže zdiva svépomocí se tato akce vyplatí. Tato služba a její výhoda spočívá zejména v úspoře času, komfortu, ale i v případném poskytnutém poradenství v oblasti sanace vlhkého zdiva zákazníkovi. Nicméně tuto akci využít nemusíte a vše si opravdu můžete zhotovit sami. Tato služba je nadstavba našich již dlouhodobě poskytovaných služeb, které nabízíme pro program „injektáž zdiva svépomocí“. V případě zájmu o tuto službu volejte p. Jiřího Švorce – Schwarze ml. na tel. číslo 731 565 565.
Cenu za vyplnění vrtů ve zdivu a dopravného si snadno a velmi rychle můžete spočítat na této kalkulačce.
krem-plnime

Kalkulačka pro výpočet naší ceny za plnění vrtů a dopravy

0cm
0cm100cm
0m
0m100m
Klikněte na obrázek s vaším typem zdiva

l.
0km.
0km.250km.

dny

Když je naše profese koníčkem.

Nákupní košík

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

tyden av

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávaný osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
406.200 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
6.256 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

Vodorovné řezy pro bezchybné navrtáníÍ OBVODOVÉHO ZDIVA

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268