Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi
0 votes
406 zobrazení

Dobrý den, mám kamenný dům kde jsem provedl injektáž a nyní se chystám dělat omítky. Omítky mám otlučené od země po strop. Můžu provést celou plochu zdí pomocí AquaSan Porosity? nebo sanační omítku provést třeba jen do poloviny?

Děkuji

 • Kmošek stáří dotazu 10 měsíců dní
 • poslední aktivní 10 měsíců dní
0 votes
365 zobrazení

Dobrý den, prosím o informaci – sanační jádrovou omítku jsem vyrobil dle návodu s trumf porosty. Ve videu uvádíte 4 x písek frakce 4, 1x cement, 1 x voda a 50ml porosity, v návodu je to ale 36g. Je to dobře a bude to funkční? Je možné na takto vyrobenou omítku natáhnout sanační štuk Weber (mám dost zbytků), a bude sanace funkční? Budete mít v nabídce finální nátěr pro omítku? Děkuji

 • Pavel LAUBR stáří dotazu 12 měsíců dní
 • poslední aktivní 11 měsíců dní
0 votes
500 zobrazení

Dobrý den,
mám opukové zdi které mám nyní po celé ploše omlácené. Mám provedenou injektáž a budu dělat špric a omítky. Rád bych místo vápna použil AquaSan Porosity, můžu tuto omítku použít na celou plochu zdí? Jaký použít písek – UNI, MALTOVÝ, BETONÁŘSKÝ?

Děkuji

 • Betlach stáří dotazu 1 rokem dní
 • poslední aktivní 1 rokem dní
0 votes
2k zobrazení

Použití přípravku AquaSan Porosity® do maltové směsi Multibat. Zůstalo nám větší množství po rekonstrukci a na nové omítky by jsme jinak museli koupit písek a cement.Tak jestli je možné použít tento AquaSan Porosity® váš přípravek i do Multibatu.Dekuji za odpověd Petr Musil Varnsdorf

 • Petr Musil stáří dotazu 3 roky dní
 • poslední aktivní 3 roky dní
0 votes
2k zobrazení

Dobrý den.
Venkovní stěna sousedící s větší plochou se zámkovou dlažbou saje vodu především při delším dešti. Mám v plánu použít AquaStop Cream a omítku s Aquasan Porosity. V důsledku částečně degradovaného zdiva bude nutná vrstva omítky cca 8cm.
1) Působí omítka i vodoodpudivě a nenasákavě, takže nenasákne vodu z přívalového deště?
2) Nebylo by v tomto případě vhodnější udělat nejprve omítku a až pak i skrz ni injektáž?
3) Pokud má omítka celkově lepší vlastnosti (pevnost, hmotnost, …), než vápenná, je možné ji použít i kompletně v celém domě a interiéru namísto klasické?
Děkuji a přeji pěkný den

 • Petr stáří dotazu 3 roky dní
 • poslední aktivní 3 roky dní
0 votes
2k zobrazení

Dobrý deň,
použil som od Vás na izoláciu Aquastop cream. Chcel by som si u Vás objednať aj AquaSanporosity látku na vytvorenie sanačnej omietky a zároveň použiť túto látku na vytvorenie cementového špricu pred vytvorením sanačnej omietky. Neviem však, ako sa AquaSunporosity pridáva do cementového špricu, nikde som to tu nenašiel. Mohli by ste mi poradiť v akom množstve sa používa AquaSun Porosity na vytvorenie cementového špricu?.
Ďakujem
Prosím o rýchlu odpoveď, ak je to možné, pre rozpracovanosť prác.

 • Trumf Sanace stáří dotazu 4 roky dní
 • poslední aktivní 4 roky dní
0 votes
1k zobrazení

Dobrý den, vážený pane Schwarzi,

chtěl bych se zeptat, jaký je vhodnější cement na vytvoření vnitřní sanační omítky. V technickém listu se píše o cementu s označením CEM I (tedy 42,5), ale ve všech Vašich videích používáte cement s označením CEM II (tedy 32,5), je v tom tedy vůbec nějaký rozdíl, je možné používat CEM II, což je směsný cement?

Již jsme nahazovali první stěnu, a nahození s takto připravenou maltou zvládne skutečně i úplný laik jako jsem já, ale trochu jsme bojovali s hustotou směsi, protože jsme měli hodně vlhký písek. Když je směs příliš řídká je možné pro zahuštění přidat cement nad udávané množství?

Moc Vám děkuji za odpovědi a přeji příjemný den.
S pozdravem,
Radek Gomola

 • Radek Gomola stáří dotazu 4 roky dní
 • poslední aktivní 4 roky dní
0 votes
2k zobrazení

Dobrý den pane Schwarz,

objednal jsem si přísadu Porosity, u které v popisu uvádíte, že je možné použít ji na vytvoření sanační omítky i z běžného pytlovaného potěrového betonu .

Nyní potřebuji udělat sanační omítku pouze v malém rozsahu cca 7-8 m2 a proto nechci navážet písek a dělat malty „od základu“, ale použít běžnou pytlovanou hotovou směs a do ní přidat Porosity.

Ale prosím o info, skutečně dělat jádrovou omítku z betonu? Na špric samozřejmě ano, ale nemám dále raději použít běžnou pytlovanou zdící maltu nebo jádrovou omítku a navrch opět běžnou jemnou omítku a do nich přidávat Porosity v poměru dle návodu? Zdivo, které potřebuju omítnout má ve spodní části větší nerovnost a místy bude potřeba dorovnat i více než 6 cm.

Děkuji za informaci.

Přeju pěkný den i nadcházející víkend.

 • Trumf Sanace stáří dotazu 4 roky dní
 • poslední aktivní 4 roky dní
Zobrazuji 8 záznamů

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268