Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi
Výpočet spotřeby injektážního krému AquaStop Cream® je na naší kalkulačce rychlý a snadný a můžete si na této kalkulačce vypočítat celkovou spotřebu pro 1 až 3 různé zdi najednou pro jednořadou injektáž.
krem

V této on-line kalkulačce si po zadání potřebných parametrů můžete sami spočítat celkovou spotřebu injektážního krému AquaStop Cream® pro 1-3 různé tloušťky, délky a druhy zdiva při dodržení našeho technologického postupu.

Níže najdete doporučená balení, která jsou objemově nejblíže k vypočítané litráži a celkovou cenu za ně.

1. zeď

0cm
0cm100cm
0m
0m100m
Klikněte na obrázek s vaším typem zdiva

Kde vrtat a jak plnit
komůrkové zdivo

NÁVOD ZDE

Rozklikněte pro výpočet 2. zdi

Rozklikněte pro výpočet 3. zdi

aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream

Alternativní balení pro menší objemy injektáže

nebo

 

Doporučujeme si přečíst!

Tato elektronická kalkulačka Vám spočítá spotřebu injektážního krému pro Váš rozsah prací při jednoliniovém/ jednořadém navrtání zdiva pro jeden až tři různé druhy a parametry zdiva.
Do kalkulačky zadáváte nejprve posuvníkem tloušťku zdiva. Tloušťka zdiva zadáváte v centimetrech! Při zadávání tloušťky zdiva neodečítejte ze skutečné tloušťky zdiva doporučených 4 cm, o které se vrty obvykle zkracují. Kalkulačka je nastavena tak, že se zkrácením vrtů automaticky „počítá“.
Dále zadáváte délku zdiva dalším posuvníkem v té samé řádce. Délku zdiva zadáváte v metrech!
Správná spotřeba Vám bude vycházet také na základě vybraného druhu zdiva, viz 4 obrázky různých typů zdiva pod posuvníky při zadávání tloušťky a délky zdiva. Je nutné kliknout na obrázek vybraného zdiva, na kterém se objeví symbol zaškrtnutí (✔). Každý typ zdiva může mít, obvykle ne zásadní, ale přece jen rozdílnou spotřebu.
Kalkulačka pro výpočet spotřeby je nastavena na základě matematických výpočtů obsahů vrtů, které jsou nastaveny dle našeho technologického postupu pro Systém AquaStop Cream® . Tzn. již výše zmíněného pokrácení vrtů, průměru vrtů 14 mm a jejich roztečí (osových vzdáleností vrtů) 100 mm. Avšak ve výpočtovém programu je nastavena reálná spotřeba, tzn. že se sice vychází z tohoto matematického výpočtu: [V] = π x r2 x v., ale v konečném výpočtu spotřeby kalkulačky je automaticky připočítané obvyklé navýšení. Toto navýšení se postupně upravovalo, až se dosáhlo statisticky nejčastější potřeby u daných druhů zdiva. Statisticky výpočtová spotřeba vychází z průměrované spotřeby u 1000 staveb v daných druzích materiálů.
V případě, že se bude jednat o zdivo se značnými kavernami, komůrkami, zdivo s mezerou apod., kde může být reálná spotřeba naprosto jiná, je potřeba si uvědomit, že výpočet spotřeby naší kalkulačky s těmito případy nemůže „počítat. Toto případné zásadní navýšení spotřeby není zapříčiněno běžnými netěsnostmi ve zdivu. Nadměrná spotřeba se ale dá vcelku rychle rozpoznat při plnění, ale ve většině případů už při samotném vrtání (citelné „skokové“ vrtání) a tím se dá provést opatření, abyste zásadní nadlimitní spotřebě včas zabránili. Pokud byste nevěděli jak, volejte na námi provozovanou urgentní linku 731 565 565, kterou provozujeme každý pracovní den od 9.30 hod. do 15 hod. a v sobotu od 10 hod do 12 hod. Po poskytnutých informacích od Vás se ve většině případů podaří zjistit příčinu nadměrné spotřeby a rádi Vám poradíme, jak dále postupovat.
Nadměrnou spotřebu nezpůsobují drobné a běžně se vyskytující netěsnosti zejména ve starém, kamenném či smíšeném zdivu, tak jako se to děje u tekutých injektáží. Injektážní krém AquaStop Cream® má značnou viskozitu, hustotu a tím běžné a četné netěsnosti ve zdivu nemohou způsobit nekontrolovaný a tím nadlimitní úbytek. Případy nadměrné spotřeby nejsou tak časté, ale v případě že se vyskytnou, dají se řešit. Zde si můžete přečíst jeden případ nadměrné spotřeby, kterou jsme řešili se zákazníkem přes naši Poradnu s následným vysvětlením. I tato možnost komunikace přes provozovanou Poradnu je možná. Technická poradenská linka 731 565 565 je v těchto případech ale operativnější. Odkaz na jednu odhalenou příčinu nadměrné spotřeby: Nadměrná spotřeba injektážního krému
Kde vrtat a jak plnit komůrkové zdivo NÁVOD ZDE

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
578.430 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
41.828 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268