Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi
0 votes
134 zobrazení

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, v létě mám v plánu dělat injektáž od vaší firmy, zajímalo by mě zda to nic neudělá s vnitřními omítkami, jsou nově dělané, některé místnosti jsou i vymalované, tak zda to neudělá nějaké fleky, injektáž je jen prevence dům nebyl vlhký. Děkuji za odpověď Blažek

  • Jan Blažek stáří dotazu 2 měsíce dní
  • poslední aktivní 2 týdny dní
0 votes
111 zobrazení

Dobrý večer,

mám provedenou sanační injektáž ve zdech a kompletně novou litou vytápěnou podlahu odizolovanou lepenkou. K objasnění situace jsem si dovolil využít váš schematický obrázek. Poté co jsem natáhl v místnosti se zásuvkou nové rozvody elektřiny pro zásuvky, jsem se chtěl dostat s kabelem od zásuvek vrchem pod sádrokartonem přes vedlejší místnost (nahoře vlevo) až ven k el. rozvaděči (načmáráno červenou barvou). Sádrokarton bych však musel nějak narušit, což se mi nechce. Elektrikář mi navrhnul, že by to šlo táhnout šikmo do sklepa a pak ze sklepa oknem ven do rozvaděče (jasně, nejjednodušší řešení). Můj dotaz se týká šikmého řezu (zelenou barvou) skrz vnitřní stěnu směrem do sklepa, kde si samozřejmě provrtám jak lepenku, tak oblast s chemickou injektáží. 1 m dlouhý vrt by měl stačit. napadá mě vyvrtat 2 rovnoběžné otvory s minimální vzdáleností od sebe a jeden z nich nainjektovat a druhým prostrčit el. kabel. Doporučíte mi snad nějaké lepší řešení, nebo úplně nedoporučujete vrtat takto šikmo skrz hydroizolace aby veškerá předchozí hydroizolační snaha nepřišla vniveč?
Děkuji mnohokrát za odpověď.
Bišický

  • Václav Bišický stáří dotazu 3 měsíce dní
  • poslední aktivní 2 týdny dní
0 votes
3k zobrazení

Dobry den,

chcel by som sa spytat ci mate skusenost s urobenim dodatocnej hydroizolacie v obvodovom mure v pivnici. Pravdepodobne je poskodena vonkajsia izolacia. Mokre to nie je stale iba po vydatnych dazdoch, objavi sa to na 1-2-3 dni a potom to zmizne. Ocividne to nie je spodna voda ani tlakova, ani nevzlina voda od podlahy. Viete co cenovo odhadnut? Prikladam foto.

Vdaka.

s pozdravom

Ondricka

  • Trumf Sanace stáří dotazu 7 roky dní
  • poslední aktivní 7 roky dní
Zobrazuji 3 záznamů

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268