Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Fotogalerie AquaStop Cream®

Na těchto fotografiích můžete vidět důkladné prověřování našeho injektážního krému AquaStop Cream® v celé škále stavebních materiálů, v rozdílných vlhkostních prostředích s rozdílnou hutností a v různých druzích stavebních materiálů. Bylo provedeno značné množství dalších testů tak, aby byla námi deklarovaná účinnost a životnost objektivně a nezávisle posouzena. Tyto zkoušky vykonával TZÚS v Praze a Technický a skúšobný ústav stavebný, n.o. ve Štrbě v SR. Od těchto státních zkušeben jsme obdrželi Certifikát a Technické posouzení  a to na základe důkladně prověřených a získaných hodnot, které jednoznačně potvrzují vysokou účinnost a spolehlivost našeho výrobku pro deklarované použití. Těmito důkladnými zkouškami procházíme každé tři roky pro platnost Certifikace. Naše výrobky podléhají každoročnímu státnímu dohledu výroby.

Certifikace AquaStop Cream

Certifikace a Technické posouzení injektážního krému AquaStop Cream®

certifikat
Certifikace AquaStop Cream

Ukázka injektážního krému AquaStop Cream® v různých materiálech

Ukázky zkoušek injektážního krému AquaStop Cream® ve státní zkušebně.

Systém AquaStop Cream®  v praxi

Ukázka vsakování do betonové tvárnice a cihly přes jejich povrch.

Injektážní krém AquaStop Cream® díky své vysoké primární hustotě, značné viskozitě, nemá tendenci při plnění, po provedené výplni vrtů, ale i v průběhu dispergace (šíření aktivní látky zdivem) nekontrolovatelně unikat běžnými netěsnostmi pravidelných i nepravidelných spár, ale i samotným nekompaktním zdivem. Tato ukázka je pro lepší představu průběhu nasycování zdiva aktivními látkami injektážního krému AquaStop Cream®. Na fotografiích je viditelné, že injektážní emulze nesteče ani při značném naklonění z povrchu betonové tvárnice i cihly a tu již v započatém několikadenním stupni vsakování a tím snížení primární hustoty, což by se okamžitě stalo nepochybně u nízkoviskózních injektážních kapalin už v momentě aplikace a tímto průběhem se injektážní krém AquaStop Cream® pomalu, ale jistě, do struktury rozdílných stavebních materiálů vsakuje. Tento proces probíhá ve vyplněných vrtech i nehomogenního zdiva či méně nasákavého zdiva. Injektážní krém v řádech dnů, ale spíše týdnů, postupně snižuje svoji hustotu, stává se více a více nízkoviskózním (tekutějším), ale v dostatečném časovém předstihu či úměře se “stihne“ do zdiva vsáknout. Tento fyzikální proces probíhá pouze u krémové konzistence se svým chemickým nastavením (slučitelnost s vlhkým, ale i suchým minerálním okolím, postupné snižování viskozity a dalších specifických vlastností). Po dokončeném procesu vsakování (dispergace) vzniká pevná a dále již nerozpustná clona pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti, která je dostatečně mechanicky i chemicky odolná a tím je dlouhodobě stabilní. Životnost vzniklé clony ve zdivu je námi garantována min. 30 let, ale je velmi pravděpodobné, že skutečná životnost je mnohem delší.

Systém AquaStop Cream – Generální partner vědeckého festivalu týdne AKADEMIE VĚD pro rok 2021 a rok 2022

Evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započteny osob. odběry, tel. objednávky a odběry distributorů EU


Z každé objednávky ukládáme část finančních prostředků na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
582.720 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
46.118 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ SPODNÍ STAVBY

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268