Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu
0
0

Dobrý den, mám dotaz, zda-li je Váš injektážní krem a systém jeho aplikace vhodný i pro steny vyzděné dutou cihlou Porotherm o tloušťce 50cm? Děkuji za informace. Hachle

  • Jiří stáří dotazu 2 roky dní
  • last edited 2 roky dní
  • You must to post comments
0
0

Dobrý den,
posílám Vám link na komplexní výklad, již dříve zveřejněný v této Poradně, a to na téma jak postupovat, pokud použijeme metodu krémové injektáže Systémem AquaStop Cream u tzv. voštinového (děrovaného) zdiva, přičemž právě Porotherm je v současné době zřejmě nejrozšířenější variantou tohoto typu zdicího materiálu.
https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/dotaz/kde-a-jak-vrtat-u-cihel-porotherm-heluz-vosinove-cihly-a-jak-pri-plneni-udrzet-prijatelnou-spotrebu.
Upozornění! V nadpisu Vašeho dotazu je “Vlhkost ve sklepě u novostavby”. Vrtání tedy budete provádět do zdiva, které je pod úrovní terénu. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se neprovrtal skrz zdivo. Tím byste si vytvořil možnou další komplikaci. U zdiva nad úrovní terénu či u zdiva vnitřního, které dělí dvě místnosti, byť v suterénu, tam případné provrtání zdiva nic negativního nemůže způsobit. U zdiva, které je pod úrovní terénu, může docházet k zavlhání zdiva tak, že vlhkost do zdiva vzlíná od základů, tj. odspodu, ale zdivo může být dotované vlhkostí i z přilehlé zeminy, tj. i z bočního směru. Chemická či mechanická podřezávka zdiva zastavuje vzlínající vlhkost od základů!
S pozdravem
Mgr. Ludmila Schwarzová
Informační servis prodeje

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Slovní výrazy - štítky pro rychlé vyhledání témat, která Vás zajímají.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268