Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den, mam garaz ve svahu, kde pry kdysi byla izolacni prizdivka asi do 2/3 vysky zadni zdi. Bohuzel nyni je svah az po okap, tudiz neni mozno prizdivku overit a zadni stena je velmi vlhka. Timto bych se chtel zeptat zda se dav mem pripade pomoci injektaze vlhkost odstranit. Dekuji Mrazek.

  • Mrázek stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Mrázku. Bude to odpověď, jak se říká od stolu, ale vycházím pouze z předpokladů. Pakliže by nebyly správné, prosil bych o další informace. Izolační přizdívkou asi myslíte svislou vnější hydroizolaci podúrovňového obvodového zdiva a její ochranu cihelnou přizdívkou. Velmi podstatná informace by pro mne byla, kdy začalo vlhnutí této zadní části obvodového zdiva. Pokud vlhnutí zdiva začalo po navýšení terénu, je toto zavlhání zdiva velmi pravděpodobně absencí či pochybením hydroizolace nad původní izolovanou terénní výškou. Pokud to bylo již dříve, jedná se pravděpodobně o již nefunkční původní svislou izolaci. Možné jsou i obě varianty současně. Píšete, že nejde zjistit stav izolace, ale pokud tam nejsou prostorové problémy a nebo jiné zásadní problémy pro lokální výkop (sondu) alespoň do původní terénní úrovně (izolace), dá se stav zjistit. Jinak pro nahrazení vnější hydroizolace podúrovňového zdiva bez zhotovení výkopu je jediná plně funkční injektáž a to nazývaná plošná rubová injektáž, tzv. bezvýkopová izolace – izolační opona. Posílám link na tuto námi také prováděnou tlakovou rubovou injektáž: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/gelova-injektaz/
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268