Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den. Mám dotaz ohledně načasování, kdy injektáž udělat. Myslím tím roční období. Opravujeme domeček, který neni podsklepený a zdi jsou mokré od vzlínající vlhkosti. Je vhodné udělat injektáž na podzim, když domeček není přes zimu vytápěný? Teplota v místnosti klesá k 5 stupňům. Nemůže mráz nějak ovlivnit samotný proces tvorby izolační vrstvy po injektáži? Doporučoval byste vše ponechat až na jaro?

Děkuji

  • You must to post comments

Dobrý den,
od provedení krémové injektáže, po dobu min. 6 týdnů, by teploty neměly klesnout pod bod mrazu. To znamená, že máte ještě čas na realizaci. Je pořád ještě léto. Pokud se nemovitost nenachází v horských oblastech, považuji v našich zeměpisných šířkách období do poloviny měsíce listopadu ještě za „bezpečné“ období pro realizaci Systému AquaStop Cream. Samozřejmě toto platí pro nemovitosti, které nejsou vytápěny, pro nemovitosti, které nejsou zatepleny, pro injektáž obvodového zdiva. Zdi ve sklepeních mají obvykle nižší, ale stabilnější teploty. V případě injektáže vnitřních zdí se v místnostech může temperovat apod. V těchto případech venkovní teploty nemusí být určující pro zahájení injektáže, ale myslím, že toto je jasné.
Zde Vám vkládám odkaz, kde jsem podrobněji a v širších souvislostech odpovídal na teplotní rizika: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/dotaz/blizici-se-zima?swcfpc=1
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268