Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den. Mám dotaz ohledně načasování, kdy injektáž udělat. Myslím tím roční období. Opravujeme domeček, který neni podsklepený a zdi jsou mokré od vzlínající vlhkosti. Je vhodné udělat injektáž na podzim, když domeček není přes zimu vytápěný? Teplota v místnosti klesá k 5 stupňům. Nemůže mráz nějak ovlivnit samotný proces tvorby izolační vrstvy po injektáži? Doporučoval byste vše ponechat až na jaro?

Děkuji

  • You must to post comments

Dobrý den,
od provedení krémové injektáže po dobu min. 6 týdnů by teploty neměly klesnout pod bod mrazu. To znamená, že máte ještě čas na realizaci. Je pořád ještě léto. Pokud se nemovitost nenachází v horských oblastech, považuji v našich zeměpisných šířkách období do poloviny měsíce listopadu ještě za „bezpečné“ pro realizaci Systému AquaStop Cream. Samozřejmě toto platí pro injektáž obvodového zdiva u nemovitostí, které nejsou vytápěny, pro nemovitosti, které nejsou zatepleny. Zdi ve sklepeních mají obvykle nižší, ale stabilnější teploty. V případě injektáže vnitřních zdí se v místnostech může temperovat apod. V těchto případech venkovní teploty nemusí být určující pro zahájení injektáže, ale myslím, že toto je jasné.
Zde Vám vkládám odkaz, kde jsem podrobněji a v širších souvislostech odpovídal na teplotní rizika: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/dotaz/blizici-se-zima
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268