Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

snažil jsem se na internetu dohledat podrobnější technologický postup provádění gelové rubové injektáže, ale neúspěšně. Jsem studentem vysoké školy a tuto technologii využívám ve své diplomové práci, kde potřebuji uvést podrobný technologický postup. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli byste mě na nějaký nemohli odkázat či mi nějaký poskytnout?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  • Jan Fidler stáří dotazu 2 roky dní
  • last edited 2 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Rád Vám vyhovím, ale zda je to přesně to, co potřebujete, to nevím. Tedy co do množství potřebných informací. Nicméně, rozhodně Vám poskytnu informace, které mám k této opravdu velmi zajímavé a jedinečné metodě, která v podstatě nemá jinou alternativu. Což je právě ta jedinečnost. Naše firma z této metody obchodně nic nezískává, ale mnou provozovaná poradna není obchodně směrovaná. Píši to jen proto, že je to mé přesvědčení, ale i osobní zkušenost s touto metodou, ale bez jakýchkoliv vedlejších a obchodních zájmů. Takže můj obdiv k této metodě je čistě profesní. Zde Vám zasílám odkaz na článek, který je mnou sepsaný, kde vysvětluji princip a technologický postup gelové rubové injektáže, a to v obecnější a praktické rovině: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/gelova-injektaz/. Také odkaz na YouTube, kde máme pro osvětu této velmi zajímavé metody naše animační video. Zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=BsSPmBiQcro&t=
Snad Vám to pomůže ke zdárnému obhájení Vaší diplomové práce.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268