Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

prosakuje mi voda v jednom místě. okolo místa vniku je zeď mokrá a a dalších 4 metry viditelně vlhká , ale jen 5 cm nad podlahou. prostě čurek vody , ale v těchto měsících na každodenní vytírání. 16 let nic co užívám tento barák a teď najednou toto. myslíte , že by mě pomohlVáš přípravek??? děkuji za reakci a určitě se za vámi zastavím . jezdím do prahy docela často a toto potřebuji vyřešit co nejdříve. Děkuji za odpověd

  • You must to post comments

Dobrý den,
na Vámi popsaný problém je určená polyuretanová injektáž. Každá kategorie v oblasti injektážních technologií má své jedinečné uplatnění. Tyto vyvěrající pramínky ze zdí se dají naprosto spolehlivě zastavovat polyuretanovou injektáží. Pro vysvětlení Vám vkládám článek (odkaz viz níže), kde tuto problematiku, spíše však tematiku, vysvětluji.
Samozřejmě je spousta jiných možností, jak celou situaci řešit, a to radikálněji – např. zhotovit odkopání tohoto zdiva až na základovou spáru. Na dně výkopu je třeba uložit odvodňovací drenážní těleso, které při své plné funkčnosti včas odvede působící tlakovou vodu od základů. Ta v současné době při vyšších úhrnech dešťových srážek jistě způsobuje Vámi popisovaný jev, tj. ten tekoucí pramínek ze zdi. Následné je zhotovení krémové injektáže u podlahy pro zamezení vzlínající vlhkosti a zhotovení vnější svislé hydroizolace. Toto je další a komplexnější možnost, ale nemám dostatek informací, abych Vám mohl zcela jasně nějaký postup doporučit. Neznám Vaše možnosti a záměry. Nicméně, pokud bych se měl zaměřit odpovědí pouze na tu tekoucí vodu skrz zdivo do místnosti, je výše mnou doporučená metoda určená pro Váš problém. Dají se navrhovat i další postupy sanace a odvlhčení této zdi, ale to už předpokládá osobní setkání. Pokud budete chtít, zastavte se na naší provozovně, přineste s sebou nějakou fotodokumentaci a jsem přesvědčený, že smysluplný postup vymyslíme.
Zde je odkaz na polyuretanovou injektáž: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/polyuretanova-injektaz/
S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Dobře , děkuji za zprávu . V pondělí hned zavolam a zastavím se na prodejně . Diky

  • You must to post comments

Zavolejte mi den dopředu. Jinak bychom se sešli na adrese provozovny v Rudné. Hezký den. JS

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268