Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, zakoupil jsem u vás injektáž a chtěl jsem se zeptat, jak asi dlouho trvá, než se mezi jednotlivými vrty vytvoří souvislá clona a ještě jednu věc krácení hloubky vrtů se počítá s omítkou, nebo bez ní, děkuji za odpověď nashle Jandl.

  • Jandl stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Jandl. Rychlost šíření hydrofobní clony po provedené výplni vrtů injektážní emulzí AquaStop Cream záleží na více faktorech. Ty nejzásadnější jsou procentuální vlhkost ve zdivu (větší procento vlhkosti ve zdivu je výhodou pro snazší a tím rychlejší dispergaci na rozdíl od všech tekutých injektáží), dále poréznost (savost) zdícího materiálu a pak již méně ovlivňující faktor, jako je teplota v rozmezích vhodných pro aplikaci. V TL je uvedena max. doba šíření 6 týdnů, ale to je opravdu v ojedinělých případech, kde se sejdou méně příznivé faktory na dispergaci, tj. nízká procentuální vlhkost, malá poréznost (např. betonové konstrukce) atd. Ale ve většině případů to bývá do 14 dní od provedené injektáže. Jinak pro výpočet spotřeby injektážního krému je potřeba do parametrů v naší elektronické kalkulačce zadat skutečnou tloušťku zdiva a za předpokladu, že omítky nejsou odstraněny (nejsou znehodnocené, zdegradované), je potřeba zadat tím pádem tloušťku zdiva včetně omítek, aby spotřeba nebyla ponížena. Hloubka vrtů se zhotovuje dle skutečné tloušťky zdiva s mírným pokrácením, tj. dle technologického postupu pro Systém AquaStop Cream.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268