Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý den. U vašeho výrobku injektážního gelu doporučujete vzdálenosti mezi dírami  10 až 12 cm s průměr 14 mm. Je nutné vše dodržet? Mohl bych vrtat vrtákem 12 mm? Mám ho a tím nemusel vrták kupovat.Případně vzdálenosti vrtů udělat po 15 cm? Někde jsem čet že i tahle vzdálenost se provádí. Díky za vaší odpověď. V. Známka

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den.
Každá technologie má svá doporučení, technologické postupy, zásady, používané materiály, atd., Systém AquaStop Cream nevyjímaje. Vše je nastaveno tak, aby výsledek injektáže AquaStop Cream byl spolehlivý a co nejúčinnější. Zmenšením doporučeného průměru vrtáku (menší průměr než doporučených 14 mm) a zvětšováním doporučených osových vzdáleností mezi vrty (vzdálenosti větší než 100 – 120 mm) je možné, ale intenzita vznikající clony/bariéry pro zamezení vzlínající vlhkosti ve zdivu se bude zákonitě snižovat a z dlouhodobého hlediska samozřejmě i délka životnosti a dalších faktorů. Jako výrobci v ČR a SR si dovolujeme tvrdit, že jsme před více jak 10 lety začali nastavovat odborné názvosloví a pojmy, vysvětlovali jsme a v praxi dokládali různá tvrzení a v neposlední řadě jsme se věnovali a nadále se věnujeme rozsáhlé osvětě v oblasti krémové injektáže. Také jsme sjednotili a upřesnili nové výrazy a popisy a to nejen proto, aby se např. nezaměňoval technologický postup krémové injektáže s jinými injektážními metodami, ale zejména, aby se pozitivně posunula již tak vysoce účinná krémové injektáž a to v různorodé škále zdicích materiálů, jejich procentuálního zavlhnutí, aplikačních teplot a v neposlední řadě působení lidského faktoru při realizaci a jiné. Tuto oblast jsme posunuli i v západní Evropě, zejména v Německu, kde jsme v nedávné době zaznamenali přijetí našich tvrzení a značný nárůst krémových injektážních realizací naší systémovou aplikací. Všechny tyto skutečnosti nám potvrdily správnost našeho vývoje a rozvoje této sanační technologie.
Rozhodnutí je ale vždy na zhotoviteli, ale myslím si, že z mé odpovědi je jasné, jak byste měl při aplikaci postupovat.
S pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Reklamní místo pro sanační firmy. Info na tel. 731 565 565

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Nákupní košík

Systém AquaStop Cream – Generální partner pro TÝDEN AKADEMIE VĚD ČR

tyden akademie ved

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávaný osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
381.700 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
7.075 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

kalkulacka spotreby aquastopcream

Vodorovné řezy pro bezchybné navrtáníÍ OBVODOVÉHO ZDIVA

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

zidka

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268