Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den. U vašeho výrobku injektážního gelu doporučujete vzdálenosti mezi dírami  10 až 12 cm s průměr 14 mm. Je nutné vše dodržet? Mohl bych vrtat vrtákem 12 mm? Mám ho a tím nemusel vrták kupovat.Případně vzdálenosti vrtů udělat po 15 cm? Někde jsem čet že i tahle vzdálenost se provádí. Díky za vaší odpověď. V. Známka

  • You must to post comments

Dobrý den.
Každá technologie má svá doporučení, technologické postupy, zásady, používané materiály, atd., Systém AquaStop Cream nevyjímaje. Vše je nastaveno tak, aby výsledek injektáže AquaStop Cream byl spolehlivý a co nejúčinnější. Zmenšením doporučeného průměru vrtáku (menší průměr než doporučených 14 mm) a zvětšováním doporučených osových vzdáleností mezi vrty (vzdálenosti větší než 100 – 120 mm) je možné, ale intenzita vznikající clony/bariéry pro zamezení vzlínající vlhkosti ve zdivu se bude zákonitě snižovat a z dlouhodobého hlediska samozřejmě i délka životnosti a dalších faktorů. Jako výrobci v ČR a SR si dovolujeme tvrdit, že jsme před více jak 10 lety začali nastavovat odborné názvosloví a pojmy, vysvětlovali jsme a v praxi dokládali různá tvrzení a v neposlední řadě jsme se věnovali a nadále se věnujeme rozsáhlé osvětě v oblasti krémové injektáže. Také jsme sjednotili a upřesnili nové výrazy a popisy a to nejen proto, aby se např. nezaměňoval technologický postup krémové injektáže s jinými injektážními metodami, ale zejména, aby se pozitivně posunula již tak vysoce účinná krémové injektáž a to v různorodé škále zdicích materiálů, jejich procentuálního zavlhnutí, aplikačních teplot a v neposlední řadě působení lidského faktoru při realizaci a jiné. Tuto oblast jsme posunuli i v západní Evropě, zejména v Německu, kde jsme v nedávné době zaznamenali přijetí našich tvrzení a značný nárůst krémových injektážních realizací naší systémovou aplikací. Všechny tyto skutečnosti nám potvrdily správnost našeho vývoje a rozvoje této sanační technologie.
Rozhodnutí je ale vždy na zhotoviteli, ale myslím si, že z mé odpovědi je jasné, jak byste měl při aplikaci postupovat.
S pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268