Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

v jiném dotazu uvádíte následující: “Pokud není dům, nebo jeho půdorysní část, podsklepen/podsklepená a podlahy 1NP jsou tím nad terénem, je výška linie vrtů daná výškou vnitřních podlah, tzn. že se injektáž Systémem AquaStop Cream zhotovuje co nejblíže k vnitřním podlahám”

Není mi jasné, co to znamená v mém případě: nepodsklepená místnost, podlaha zhruba v úrovni venkovního terénu. Tloušťka zdi cca 90 cm. Problém je, že zeď je smíšená, z vnější strany je výšky cca 30 – 40 cm nad terénem kámen, uvnitř plná cihla. Poměr šířky kámen / cihla neznám.

Kdybych měl vrtat až nad kamenem, bude to příliš vysoko nad podlahou. Pokud bych měl vrtat v nejbližší spáře nad podlahou, provrtám pouze vnitřní cihlovou část.

Jaký je postup v tomto případě? Díky.

  • Ondrej Ilcik stáří dotazu 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. V podstatě jste si sám odpověděl správně. Ale abych se i já mohl k vašemu dotazu vyjádřit, potřebuji vědět o jaký kámen se jedná, abych Vám navrhl technologický postup pro injektáž zdiva AquaStop Cream. A také by bylo nejprve dobré zhotovit alespoň jeden zkušební vrt na celou tl. zdiva, abychom věděli, jaká je tl. cihelné a kamenné zdi. Vrtem se to dá vcelku snadno rozpoznat, dle barvy odvrtávaného materiálu, ale i rychlosti vrtání. Případně mi pošlete fotografii zdiva. Kdyby Vám to nešlo přiložit k dotazu, pošlete mi ji na [email protected].
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268