Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

dobrý den
chtěl bych se zeptat chtěl bych koupit váš krém je lepší přijet na pobočku nebo na eshopu?
a dále jsem se chtěl zeptat: mám vybranou podlahu pod základy kde se provede drenáž a bude se dělat nová skladba podlahy s podlahovým topením. Mám udělat vrty ve výšce podkladového betonu z izolací a nebo až ve výšce čisté podlahy/dlažba/
děkuji moc

  • Vladimír Carvan stáří dotazu 5 roky dní
  • last edited 5 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. k té první otázce. To záleží na Vás a hlavně si myslím, že rozhodnutí je závislé zejména na vzdálenosti od Vás k nám. Dodání zboží je přes eshop opravdu rychlé, většinou se to stihne na adresu zákazníka po celé ČR do 24 hod.(do této doručovací doby se nezapočítává sobota a neděle a objednávku musíme obdržet do 11 hod). Za dodání zboží na adresu zákazníka naším smluvním partnerem TOPTRANS se platí paušální poplatek 180 Kč včetně balného a to nezávisle na tom, jak jste od nás daleko a jaké množství (a tím hmotnost a objem zboží) jste si objednal. Objednávku můžete nahlásit také telefonicky na tel. číslo u paní Šnoblové – vedoucí prodeje na pevné lince 235 312 000, mob. 606 187 916.
V případě, že přijedete k nám na provozovnu, vše co máme v naší nabídce máme vždy skladem a tak si vše nakoupíte. Platba na naší provozovně probíhá v hotovosti či bankovní kartou.
K té druhé otázce. Výšku injektáže je ve Vašem případě, tj. při souběžně probíhající rekonstrukci podlahy, výhodnější přiblížit k podkladovému betonu, na kterém bude zhotovená vodorovná hydroizolace a další skladby. Samozřejmě je nutné překontrolovat výšku linie injektáže, abyste se výškově neocitl linií vrtů pod úrovní neodizolovaného venkovního terénu. Pakliže by výška injektáže byla pod úrovní terénu, kde by terén nebyl oddělen od podúrovňového zdiva svislou hydroizolací, je výška injektáže pro vznik dodatečné izolace pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti daná výškou terénu, ale tím byste hydroizolační vanu musel vytáhnout ještě výše, než uvádím v první variantě. Před Vámi jsem odpovídal na dotaz, který je trochu jiný, ale v podstatě velmi blízký Vašemu druhému dotazu. Dostal se mým pozdějším zpracováním v pořadí po Vás, umístěním po sobě jdoucích dotazů na stránce poradny nad Vás.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268