Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na možnosť injektáže vaším AquaStop Creamom pre oporný stĺp z plnej tehly o rozmere 75cm x 75cm. Moja otázka znie, či je možné aj takýto hrubý stĺp izolovať týmto vašim prípravkom a tiež či je možné injektáž robiť z obidvoch protiľahlých strán (kvôli jednoduchšiemu vyvŕtaniu otvorov – kratšie otvory vyvŕtané oproti sebe) alebo sa to musí vŕtať len z jednej strany a až do hĺbky 70 cm. Prípadne ako by to bolo, keby sa vŕtalo zo všetkých 4 strán (možno lepšia izolácia proti vzlínajúcej vlhkosti). Prosím o radu. Ďakujem vopred za odpoveď.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Sloup, který je vyzděný z pálených cihel má také vodorovné průběžné spáry. Využijete tu nejbližší spáru, do které se vrtákem dostanete ve vodorovném provedení. Byla by škoda nevyužít ideální místo pro krémovou injektáž Systémem AquaStop Cream a to u cihelného zdiva vodorovnou maltovou spáru. To ale asi všechno již víte a dotaz je jiný. Navrtání a výplň doporučuji zhotovit takto: Tím, že se jedná o čtvercový sloup, postačí sloup navrtat ze dvou stran, ale nikoliv proti sobě, ale využít dvě strany vedle sebe. Tím, že sloup bude navrtaný ze dvou kolmo provázaných stran a vrty zhotovíte vždy na celou tloušťku sloupu s pokrácením jednotlivých vrtů o cca 30-40 mm, v osových vzdálenostech 100 – 120 mm, tzn. že na každé straně zhotovíte cca 7 vrtů s malým pokrácením. Tím sloup navrtáte tzv. do kříže. Tento postup bude spolehlivý. Pro představu Vám posílám link na navrtání rohu obvodového zdiva, který je vlastně v příčném řezu taktéž ve čtvercovém půdorysu. Je to ten obrázek číslo 5 a podívejte se jak je zainjektovaný ten levý roh obvodového zdiva, který je v podstatě taktéž, jak jsem se již zmínil, ve čtvercovém příčném řezu. Viz https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/vodorovne-rezy-navrtani-zdiva/

S prátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
0
0

Ďakujem Vám za odpoveď. Je mi to úplne jasné, ale predsa sa ešte spýtam, či to nie je možné navŕtať o obidvoch protiľahlých strán, ako je to pri obyčajnom múre (vlastne by som mohol vyvŕtať otvory aj zo všetkých 4 strán do polovice stĺpa, ak by to bolo lepšie a účinnejšie). Je to z dôvodu jednoduchšieho vŕtania a nemusel by som mať až taký dlhý vrták. Ale tam musí byť v tej škáre asi súvislý otvor Ø 14 mm, však? Rozstup by mal byť teda 10cm až 12 cm (tam je asi omyl, že 10 až 12 mm). Požičiavate aj ten dlhý vrták dĺžky 70 cm, alebo sa musí zakúpiť za cenu 55,-€? Je možné zakúpený vrták vrátiť za protihodnotu? Ďakujem vopred.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Nejprve k těm roztečím vrtů. Samozřejmě, že máte pravdu. Osové vzdálenosti vrtů doporučujeme dělat 100 – 120 mm. Hned to v předešlé odpovědi opravím. Co se týče Vašeho druhého dotazu, ani si nemyslím, že vrtání kratším vrtákem bude zásadně jednodušší a že by výsledek byl účinnější. Výsledek bude jak u mého navrženého postupu navrtání, tak i u Vašeho navrženého postupu navrtání stejný a spolehlivý. Máte ale pravdu, že dle Vašeho navrženého postupu navrtání nepotřebujete vrták v délce tloušťky Vašeho sloupu a tím Vám bude stačit i s drobnou rezervou vrták v délce 450 mm, pracovní hloubka 400 mm, který také dodáváme na Slovensko za cenu 14,5,-€. Půjčování vrtáků není možné a to z důvodu, že jejich opotřebení je individuální.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Reklamní místo pro sanační firmy. Info na tel. 731 565 565

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Nákupní košík

Systém AquaStop Cream – Generální partner pro TÝDEN AKADEMIE VĚD ČR

tyden akademie ved

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávaný osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
382.180 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
5.706 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

kalkulacka spotreby aquastopcream

Vodorovné řezy pro bezchybné navrtáníÍ OBVODOVÉHO ZDIVA

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

zidka

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268