Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den chci se zeptat jestli se dá injektaz použít i svisle. S naším domě sousedi jiný neobyvatelny a je hrozně vlhký okapy neodtekaji ven ale do zdiva toho domu a prosazuje a plesniva to až k nám tak se chci zeptat jestli pomůže injektaz od vás dekuju za odpověď

  • Vlastimil Němeček stáří dotazu 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

Krémová injektáž AquaStop Cream má kromě jiných výhod i tu výhodu, na rozdíl od např. mechanické podřezávky zdiva, že se touto chemickou podřezávkou zdiva (jak se také nazývá tato dodatečná hydroizolace ve zdivu metodou vrtů a jejich výplní) dá injektážní linie zhotovit nejen vodorovně, ale i ve svislém provedení (tzv. injektážní svislice), více zde: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/stitky/svislice/, ale také se dá zhotovit injektáž v nakloněné rovině, v kaskádách (např. při injektáži schodiště), v obloucích (např. pod klenbami) a pod. Jen je potřeba neustále dodržovat doporučené osové vzdálenosti mezi vrty a pod. Tím je variabilita provedení v podstatě neomezena. Pokud potřebujete odizolovat společnou zeď se sousedem, provedete vertikální injektáž/svislice v místě a vzdálenosti společné zdi, kde potřebujete zastavit vlhkost společné zdi. Tímto způsobem zdivo hydroizolačně v místě svislice oddělíte.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268