Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, potrebovala bych Vasi konzultaci.Jsem vlastnikem bytu,ktery je ve sklepe,je to sutereni byt.Pred sedmi dny sousedi nad mým bytem odpojovali kuchyn pred rekonstukci,provadela to firma a vytoplili mi byt,uzaverka vody v jejich byte byla zavrena az po 3 dnech.Mam mokry strpo v kuchyni a na wc.I po 7 dnech se mi stale objevuji nove a nove mokre skvrny na strope,firma se byla u me podivat,porad to pry prosakuje strpem,u sousedu je uz sucho a voda je stale uzavrena,nic ji tam netece.Je opravdu mozne,aby 7 dni od vytopeni stale prosakovala voda stropem a tvorila nove mokre skvrny,nebo mam zavolat odbornou firmu na detekci uniku vody u sousedu.Predem dekuji za radu.Masnerova

Obrázek
  • You must to post comments

Dobrý den, paní Masnerová.
To, že k Vám protekla voda z bytu nad Vámi je samozřejmě nepříjemné. Nicméně, po zastavení tekoucí vody, odstranění havárie, by mělo začít postupné vysychání všech zamokřených konstrukcí. Je ale třeba brát v úvahu, že voda vytékala z potrubí 3 dny. Zejména ve stropní konstrukci bude naakumulované značné množství vody. Za předpokladu, že došlo opravdu k odstranění havarijního stavu, postupně bude/ musí docházet k vysychání zamokřených míst. Vysychání bude ale probíhat pozvolna. Vašemu popisu a obavě rozumím, ale přeci jen doporučuji počkat ještě jeden týden. Pokud k postupnému vysychání ani po 14 denní době ode dne odstraněné havárie nebude docházet, anebo dokonce se vlhké mapy budou stále šířit, bude na místě kontaktovat realizační firmu a zahájit místní šetření stavu v bytě nad Vámi.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268