Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu

Dobrý den, potrebovala bych Vasi konzultaci.Jsem vlastnikem bytu,ktery je ve sklepe,je to sutereni byt.Pred sedmi dny sousedi nad mým bytem odpojovali kuchyn pred rekonstukci,provadela to firma a vytoplili mi byt,uzaverka vody v jejich byte byla zavrena az po 3 dnech.Mam mokry strpo v kuchyni a na wc.I po 7 dnech se mi stale objevuji nove a nove mokre skvrny na strope,firma se byla u me podivat,porad to pry prosakuje strpem,u sousedu je uz sucho a voda je stale uzavrena,nic ji tam netece.Je opravdu mozne,aby 7 dni od vytopeni stale prosakovala voda stropem a tvorila nove mokre skvrny,nebo mam zavolat odbornou firmu na detekci uniku vody u sousedu.Predem dekuji za radu.Masnerova

Obrázek
  • You must to post comments

Dobrý den, paní Masnerová.
To, že k Vám protekla voda z bytu nad Vámi je samozřejmě nepříjemné. Nicméně, po zastavení tekoucí vody, odstranění havárie, by mělo začít postupné vysychání všech zamokřených konstrukcí. Je ale třeba brát v úvahu, že voda vytékala z potrubí 3 dny. Zejména ve stropní konstrukci bude naakumulované značné množství vody. Za předpokladu, že došlo opravdu k odstranění havarijního stavu, postupně bude/ musí docházet k vysychání zamokřených míst. Vysychání bude ale probíhat pozvolna. Vašemu popisu a obavě rozumím, ale přeci jen doporučuji počkat ještě jeden týden. Pokud k postupnému vysychání ani po 14 denní době ode dne odstraněné havárie nebude docházet, anebo dokonce se vlhké mapy budou stále šířit, bude na místě kontaktovat realizační firmu a zahájit místní šetření stavu v bytě nad Vámi.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268