Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,mám problém,nejdříve mi vlhla cihlová zedˇ na verandě,nyní začíná i v kuchyni.Jedná se o zedˇ společnou pro obě místnosti.Oškrábala jsem malbu a protože po stránce estetické to vypadá strašně,co bych s tím měla udělat?Zedník mi řekl podřezat,ale nedokáži si představit toho prachu atd.Možná že bude někde narušena izolace,protože tato vlkost se mi objevuje jen pod oknem na společné zdi.Asi 30cm od zdí nosných nic vlhkého není.Děkuji za odpovědˇ.Mrázková.

  • Mrázková stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den paní Mrázková. Na Váš dotaz přesně nevím co odpovědět, jelikož není z Vaší otázky zřejmé, na co se chcete vlastně zeptat. Tak budu jen konstatovat. První myšlenka mne napadá, zda je to vůbec problém vodorovné narušené izolace, jak popisujete. Vše je suché a v místech, kde se nachází kuchyň je problém se zavlháním zdiva. Nemůže být vzniklý problém v byť třeba drobné netěsnosti odpadu či např. rosení rozvodů vody? Nikterak Vás nechci lekat, ale i toto se musí brát v úvahu vzhledem k informacím, které jsem obdržel. Dále co se týká zhotovení dodatečné izolace pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti, za předpokladu, že je toto příčina, je náš systém AquaStop Cream nejméně invazivní metoda a přesto metoda vysoce spolehlivá. Pokud je zdivo mokré, tak ani při vrtání se v podstatě nepráší, případně se dá použít pří vrtání vysavač. Samotná injektáž je už ,,čistá práce“. Pokud nejsou omítky nenávratně degradované, není potřeba tyto omítky odstraňovat a po vyschnutí zdiva se pouze vrty zednicky začistí. S přátelským pozdravem Jiří Schwarz – jednatel společnosti TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268