Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý den,
kontaktuji Vás s prosbou o radu. Kupujeme RD, na kterém je nutné provést hydroizolaci. Chystáme se použít Váš injektážní krém, no potřeboval bych poradit s jeho realizaci. Na jedné zdi RD se vlhkost (viz. foto 1), která se tvoří vplyvem vlhkosti zeminy od souseda. Primárně plánuji použit Váš krém i pro zemní vlhkost na našem pozemku, ale chtěl bych se zeptat zda je možné Váš krém aplikovat i vertikálně (viz. foto 2) a tím zamezit přenikání vlhkosti od souseda.

 Předem moc děkuji za radu.

S pozdravem Kupčina

Foto č.1

Foto č.2

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Kupčino.
Tím, že se injektáž a vytvoření dodatečné hydroizolace ve zdivu provádí nejprve navrtáváním zdiva, nemá krémová injektáž v podstatě žádné liniové, přímkové a geometrické omezení. Nejčastěji se krémová injektáž AquaStop Cream provádí v horizontálních liniích, ale pro oddělení dvou stavebně spojených dílců, což je Váš případ se sousedem, se zhotovují i svislé linie, tzv. svislice. Injektáž se dá provádět ale i v kaskádách ( např. při obvrtávání schodiště), v nakloněné rovině, do oblouků apod. Jen je třeba neustále dodržovat doporučené rozteče vrtů. Zde Vám zasílám link na provedení svislic z mnou provozované internetové poradny. Je tam povícero dotazů na provedení vertikální injektáže. https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/stitky/svislice. Snad poslední rada, vertikální a horizontální injektážní linie je třeba na sebe opět správnou osovou vzdáleností napojit.

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268