Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den,

Zvazujem injektaz garaze a mam otazku ohladom moznosti a vhodnosti aplikacie kremovej injektaze aj do DT tvarnic plnenych betonom sirky 200mm.

Prezrel som si vasu stranku aj videa na youtube, kde doporucujete kremovu injektaz na rozne typy materialov, avsak nebolo spomenute DT tvarnice – z nich mame postavene nosne steny volne stojacej garaze, ktore po 3tom roku od stavby zospodu navhluju.

Dakujem za odpoved,

Janošík

  • You must to post comments

Dobrý den pane Janošík. Z momentální předjarní náročnosti v naší oblasti sanace i jiných mých povinností bych Vás požádal, zda byste mi zítra 12.3, během prac. dne, zavolal na tel poradenskou linku 731 565 565, kde Vám rychleji a operativněji vše vysvětlím. Děkuji za pochopení.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Dobry deň,
Dakujem za dnešný telefonát a objasnenie informácií o postupe pri stratenom besneni.
Poprosil by dom vás o spomínanú fotografiu postupu.

S pozdravom
Janošík

  • You must to post comments

Dobrý den pane Jánošík. V příloze Vám zasílám vzorek tvárnice/ztraceného bednění, který přes rok stojí v plastové nádobě s vodou. Hladina vody v nádobě je cca 100 mm pod výškou navrtání a provedenou injektáží AquaStop Cream. Z bočního pohledu je vidět, v jaké výšce je hladina vody a světlejší zavlhlý pás/ vzlínající vlhkost, která se zastavila v rovině na dolní hraně vzniklého hydrofobního pásu ve struktuře betonové tvárnice a už nemá tendenci vzlínat cca ¾ roku, tj. od doby vzniku hydrofobní clony. Tím je jisté, že i při této extrémní zátěži zamokřování tvárnice se vlhkost už trvale zastavila, tj. ten světlejší vlhký vodorovný pruh nad hladinou vody viditelný na druhé fotografii. Z předního pohledu je vidět silné prosycení i povrchu ztraceného bednění silan/siloxany. Vy budete ale vrtat nad podlahou ve výšce mezi 40 – 50 mm vodorovně s malým pokrácením a tak by Vám výška viditelného nasycení aktivními látka koncentrátu AquStop Cream měla nasytit zdivo až k podlaze, což je pro Vás důležité. Rozteče vrtů přizpůsobte tomuto betonovému zdivu dle první fotografie vzorku.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz


  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268