Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,
chci si vypočítat spotřebu injektážního krému na vaší kalkulačce, po zadání šířky zdi /mm/ délky zdi /m/ a druhu
zdiva se nic neděje. Nevím kde se stala chyba. Prosím o výpočet. Zed je 600mm široká 15m dlouhá a je z cihel.
Děkuji za odpověd
Jachan Jiří

  • Jiří Jachan stáří dotazu 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Jachane. Máte pravdu, kalkulačka pro výpočet spotřeby je dnes v testovací fázi pro rozšíření dalšího propočtu. Kalkulačka pro výpočet spotřeby Vám spočítá nejen litráž, ale i nejvhodnější balení k vypočítané spotřebě. V kalkulačce pro výpočet spotřeby toto bylo již nastaveno, ale náš webmaster pracuje v současné chvíli na přidání další funkce. Kalkulačka ještě přepočítá dle vypočítané litráže a tím nejvhodnějšího (co do objemu) balení ještě pro Vaši rychlou představu celkové náklady na 1 běžný metr a náklady na celkové zadané běžné metry. Samozřejmě náklady jen na spotřebu injektážního krému, ale při trochu větším rozsahu injektážních prací jsou tyto náklady nejzásadnější.
Tímto se Vám omlouvám. Během dneška tato rozšířená verze kalkulačky bude plně funkční. Jinak spotřeba injektážního krému dle Vašich parametrů vychází cca. 12 litrů. Doporučoval bych tímto si objednat jedno 10ti litrové balení a dvě litrová balení injektážního krému AquaStop Cream. Určitě pro tento rozsah prací injektážní pumpu s plnidlem 600 mm, vrták 650 mm (vrták 450 mm má pracovní délku 400 mm a tím byste nedovrtal hloubku zdiva dle našeho technologického postupu, kde vrty mají být pokráceny max. o 40 mm. Vrták 450 mm je již krátký). Polystyrénové zátky, tři balíčky po 50 ks. Případně vzduchovou pumpu pro vyčištění vrtů. Pokud máte doma kompresor, vyčištění kompresorem je kvalitnější, je ale potřeba vždy od zadní části vrtu zasunout trubičku, aby stlačená vzduch mohl vrt vyčistit zpětným tlakem. Link na kalkulačku pro výpočet spotřeby: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/spocitejte-si-sami-spotrebu-injektazniho-kremu/

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268