Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat zda Vaše sanace může být použita i na cihelné zdivo kde je jako pojivo použít asi jíl s popelem. Na 100% zde není použita malta z písku a vápna.
Předem Vám děkuji za odpověď.

  • You must to post comments

Dobrý den,
z Vašeho popisu pravděpodobně vyplývá, že se jedná o zdění maltou za použití hlíny a s příměsí strusky. Pojivem bylo pravděpodobně vápno. Používání těchto malt bylo až do nedávné minulosti obvyklým jevem. Dokonce nastal i nový trend se k těmto maltám vracet. Hliněné míchané malty splňovaly potřebné vlastnosti. Hliněné malty, anebo malty s větším poměrem odpadových materiálů, nejčastěji strusky z hutí a tepelných elektráren, se používaly z různých důvodů, mezi něž patří například levná recyklace. Nejčastějším důvodem byl ale v minulosti nedostatek obvyklých příměsí.
Malta, která byla použita pro zdění Vašeho domu, je vhodná pro injektáž Systémem AquaStop Cream. Injektážní emulze se bude v tomto materiálu spolehlivé šířit a při zachování doporučeného technologického postupu bude výsledek spolehlivý. Technologický postup krémové injektáže Systémem AquaStop Cream v této maltové spáře je stejný jako v běžné zdicí maltě. Toto mé tvrzení je ověřené díky značnému množství aplikací, které byly s vynikajícími výsledky realizovány ve stejných, anebo velmi podobných zdicích maltách a materiálech.
S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268