Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, 

upravujeme nevyužívané prostory ve staré budově k bydlení. Po vyklizení prostor jsme zjistili, že vystupuje vlhkost zdmi, zvlášť v teplém počasí.

Rádi bychom odstranili vzlínání vlhkosti před nebo případně během rekonstrukce. Zajímalo by mě, jestli je Vaše řešení vhodné do bytu a kolik stojí, případně časová náročnost. Předem děkuji za Vaši odpověď.

 S pozdravem

 Sylva Klus…….

Horno……

  • You must to post comments

Dobrý den. Váš dotaz není zcela konkrétní a tak Vám mohu odpovědět pouze v obecné rovině. Zhotovit nové, funkční izolace ve zdivu pro zamezení vzlínající vlhkosti, dle Vašeho popisu je to jeden z problémů Vaší adaptace nevyužitých prostorů, máte nejvhodnější dobu pro sanace vlhkého zdiva při rekonstrukci. Sanace vlhkého zdiva při kompletní rekonstrukci bytové jednotky se mohou v některých případech provádět už před započetím kompletní rekonstrukce, ale v praxi je to většinou nejvýhodnější pří probíhajících zahajovacích stavebních pracích, zejména bouracích apod. Systém AquaStop Cream je hygienicky nezávadný a tak je zejména určený a využívaný pro bytové jednotky a obytné budovy. Harmonogram prací je ale vždy důležité dobře si naplánovat, aby jednotlivé práce na sebe navazovaly a jejich rozdílné technologické pauzy se špatnou koordinací ještě více rekonstrukci neprodlužovaly. Co se týká časové náročnosti, pokud se ptáte na Systém AquaStop Cream, je to snadná, rychlá, a přesto spolehlivá technologie pro zamezení kapilárně vzlínající vlhkosti ve zdivu z důvodu dožilosti původních vodorovných hydroizolací ve zdivu. I cenově je tato technologie příznivá a dá ušetřit více jak 70% finančních nákladů při srovnání běžných tržních cen od realizačních firem. Tím, že naše technologie je velmi snadná, není důvod se obávat neúspěchu. Je potřeba si přečíst naše webové stránky, kde poskytujeme maximum informací, aby stavebník injektáž provedl bezchybně. Také poskytujeme bezplatné konzultace na sídle anebo provozovně naší společnosti. V naší internetové Poradně najdete také obrovské množství informací, některé se Vás budou určitě také týkat.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.
Mob: +420 731565565

  • You must to post comments

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď.

Je možné použít injektáž i na smíšené zdivo?
Jedná se o dům z 16. století se zdmi někde i 1 m silnými.
Předem děkuji za Vaši odpověď.

  • You must to post comments

Dobrý den. Stáří a většinou ani druh zdiva není pro Systém AquaStop Cream překážkou. Smíšené zdivo je běžné a často se tento druh zdiva izoluje proti vlhkosti naším systémem. Vrtáky s uchycením SDS plus v našem doporučovaném průměru 14 mm je dodáván i v délce 1000 mm, pracovní hloubka 950 mm, což pro metrovou zeď je ještě délka vyhovující. Takže ani tato značná tl. zdiva není problém. V mé dlouholeté praxi jsme injektovali i zdivo smíšené v tl. 1400 mm a tak jsme si vrták nastavili. Případně se dá zdivo, pokud je oboustranně přístupné, ve stejné výšce navrtat proti sobě. Vše je technicky řešitelné. V případě ještě jakýchkoliv nejasností mi můžete i zavolat na poradenskou linku 731 565 565.

S přátelským pozdravem
.
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268