Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu

Vážená společnosti TRUMF sanace, s. r. o., chtěl jsem zeptat na jednu věc. Předělávám starý dům, který má bohužel relativně novou fasádu, ale bohužel staré izolace. Zdi ve spodním patře jsou zjevně suché, až na jednu zeď, která se nachází uprostřed domu. Chtěl bych jí asanovat vaším výrobkem. Otázka má zní, zda se dá vašim přípravkem nahradit klasické podříznutí celého domu mechanicky? Nechce se mi mechanicky podřezávat celý dům a zničit venkovní fasádu domu. Jde mi o to, zda váš přípravek bude působit jako klasické podříznutí domu mechanicky i na suchých zdech jako prevence před možnou vlhkostí? Děkuji.

  • Šimůnek stáří dotazu 3 roky dní
  • last edited 3 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Otevřete si níže uvedený odkaz, ke kterému byly přiřazeny dotazy stejné anebo velmi podobné. Prosím o přečtení těchto dotazů, respektive jejich odpovědí, které byly před Vámi poslány a tím bylo na ně již mnohokrát odpovězeno mojí osobou. Dotazy mají nadpisy, které vkládají tazatelé, tak nemusí být vždy úplně výstižné, ale obsahově odpovídat budou. Štítky, které jsou pod sebou seřazeny v pravé straně stránky Poradny, slouží pro rychlejší vyhledávání tématicky stejných dotazů. Tyto štítky se snažíme přiřazovat tak, aby tématicky odpovídaly zaslaným dotazům a tím je nový případný tazatel mohl rychleji vyhledat a nemusel vznášet dotaz a čekat na odpověď, když je velmi pravděpodobné, že na jeho dotaz bylo u předešlého tazatele odpovězeno. Děkuji za pochopení. Kurzorem klikněte zde: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/stitky/preventivni-injektaz

S pozdravem Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268