Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý deň

Dočítal som sa tu v jednom príspevku že vaša injektáž je vhodná aj pre vaľkový dom. Je potrebné, nutné použiť aj aktivátor pre zlepšenie resp. urýchlenie účinku injektáže? Základ mám kamenný, prvá rada začína hneď hlinenými tehlami.
Vonkajšia časť domu bude mať drenáž. Stačí potom vo vnútri po zabetónovaní platne realizovať prepojenie asfaltového pásu natavení s rovinou aplikácie injektáže alebo v akej výške?

Ďakujem za odpoveď

  • Schmiedl stáří dotazu 2 roky dní
  • last edited 2 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den.
Nejprve odpověď k Vaší první otázce.
U nepáleného cihelného zdiva není třeba použit AquaStop Inject activator – urychlovač. V případě, že by se Vám zdálo, že zdivo je velmi málo zavlhlé, postačí vrty lehce provlhčit vodou. Pokud je ale zdivo vlhké, pak ani provlhčování vrtů vodou není třeba.
K druhé otázce.
Hydroizolační vanu nové skladby podlahy vytáhněte do výšky zhotovené injektáže, lépe s přesahem cca. 50 mm nad injektážní linii. Tím se tyto dvě hydroizolace na sebe napojí. Výšku injektáže zhotovte co nejblíže k vodorovné hydroizolaci podlahy, ale za předpokladu se neocitnete pod venkovním neodizolavaným terénem. V případě, že bude ale z venkovní strany obvodového zdiva proveden odkop pro drenáž a tím bude zhotovená kvalitní vnější svislá hydroizolace, tak ani výška terénu už nebude pro výšku injektáže limitující/určující.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268