Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu
0
0

Pane Schwarz, přečetl jsem si Vaší informaci o možném ošetření mokrého zdiva bez podřezávání.Většina starších zedníků tomu nevěří,přesto bych to chtěl vyzkoušet. Jedná se o stoupající vlhkost příček domu postaveného z plných cihel a škvárovek v roce 1957. Jedná se to, zdali máte nějakého zástupce, který by na místě s provádějícím zedníkem posoudil stav a určil postup.Jedná se o místo v okrese Jičín. Za případnou informaci předem děkuji, ing.Záveský Vladimír.

  • Vladimír Záveský stáří dotazu 6 roky dní
  • last edited 6 roky dní
  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Záveský. Neberte to prosím nikterak osobně a zejména ve zlém. V případě, že si chcete zhotovit injektáž zdiva svépomocí, milerád Vám odpovím na jakékoliv dotazy přes naší bezplatnou poradnu nebo operativněji přímou komunikací na infolince 731 565 565 v pracovních dnech od 8.00 h do 17.00 h. Dále si myslím, že na našich webových stránkách https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz najdete dostatek informací pro bezchybné zhotovení tzv. injektáže zdiva svépomocí včetně možnosti nákupu injektážního krému a dalších potřebných výrobků. Jsme výrobci a tím opravdu nejsme schopni poskytovat konzultace na stavbách našich odběratelů.V těchto případech nejsme schopni bezplatně poskytovat konzultace na místě staveb, jelikož bychom to časově nestíhali a bylo by to pro nás i v mnoha případech ekonomicky nerentabilní. Pokud si ale chcete případně u nás objednat zhotovení izolace vlhkého zdiva krémovou injektáží, jak se říká na klíč se všemi garancemi atd., je to samozřejmě jiná situace, jelikož jsme nejen výrobci sanačních materiálů, ale máme i aplikační divizi a tam jsou samozřejmě místní prohlídky, konzultace, návrhy řešení a cenové nabídky nezávazné a samozřejmě bezplatné. Toto ale není zřejmé, zda jste potencionální odběratel našich sanačních materiálů a nebo máte zájem o zhotovení krémové injektáže od naší aplikační divize. Jinak jsme samozřejmě tady od toho, abychom Vám v obou případech vyšli maximálně vstříc. V případě, že by se jednalo o ten první případ a to injektáž zdiva svépomocí, je možná místní prohlídka, ale ta již není zdarma. Účtujeme si kilometrovné 6 Kč/Km a cca 2000 Kč za odborné posouzení a zaškolení Vašich pracovníků, jak se má injektáž bezchybně zhotovit.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Slovní výrazy - štítky pro rychlé vyhledání témat, která Vás zajímají.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268