Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, zajímala by mě nezávazná nabídka produktu k injektáži zdiva svépomocí. Co vše bych potřebovala ke koupi, abychom si mohli odizolovat barák? Předpokládala bych zapůjčení stroje k plnění. Prozatímní odhad délky zdí je:
5m s tloušťkou 70cm
10m s tloušťkou 55cm
35m s tloušťkou 50cm.
Barák je starý, cihlový.
Zajímá mě cenová kalkulace se vším,co je nutné😉Moc děkuji za odpověď.
S přáním krásných dnů L. Kučerová.

  • You must to post comments

Dobrý den, paní Kučerová,
na Váš rozsah injektáže zdiva Systémem AquaStop Cream je zapotřebí 37 litrů krému (kbelík 30 litrů, kbelík 5 litrů, 2x kbelík 1 litr) a 500 ks zátek. Samozřejmě si menší balení můžete s nějakou rezervou sloučit do větších balení. Např. 1 x 30 litrů a 1 x 10 litrů krému.
Injektážní krém AquaStop Cream v doporučených baleních Vás vyjde na 15.400,- Kč + polystyrénové zátky 1.080 Kč = 16.480,- Kč, cena včetně DPH (viz ceny v e-shopu). Spotřebu si můžete překontrolovat na této kalkulačce pro výpočet spotřeby, kde můžete zadat druh zdiva, běžné metry injektáže a až 3 tloušťky zdiva. https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/spocitejte-si-sami-spotrebu-injektazniho-kremu/
Samozřejmě je třeba dodržet námi doporučený technologický postup nejen pro výpočet spotřeby, ale i pro zdárný výsledek. Technologický postup najdete v horní liště tlačítka „Návod“. Aktivátor Vám nenaceňuji, jelikož u Vašeho druhu zdiva velmi pravděpodobně není potřeba. Vrty a jejich výplně se u cihlového zdiva provádějí do spáry. Maltová spára, ale také pálená i nepálená cihla je materiál, který je vysoce porézní, a tím nasákavý pro vodu, což platí i pro injektážní emulzi AquaStop Cream, která se v tomto prostředí spolehlivě vsakuje do značné vzdálenosti a všemi směry od vyplněných vrtů. AquaStop Cream Injekct Activator zvyšuje účinek v obtížném prostředí. Co se myslí „obtížným prostředím“? V tomto případě se jedná o dvě veličiny. Značná hustota materiálu, tj. malá poréznost materiálu. Příklad hutného, málo porézního materiálu je např. vibrovaný a kvalitní beton, některé druhy kamenů apod. Druhá veličina „obtížnějšího“ prostředí je minimální vlhkost v injektovaném materiálu v momentě injektáže. Velmi nízká vlhkost se pohybuje od 0% – 3% hm. Injektážní krém AquaStop Cream se dokáže vsakovat do okolí vrtů, a to i do naprosto suchého materiálu, ale jeho vzdálenost „doběhu“ je přece jen o něco kratší, než je to v materiálech, které obsahují již mírně nadlimitní vlhkost. Vaše zdivo co do nasákavosti není obtížné. Pokud by bylo Vaše zdivo naprosto suché a krémovou injektáž provádíte, můj terminus technicus, jako „preventivní opatření“ při právě probíhajících rekonstrukčních pracích, i když jsou zdi ještě bez známek vlhkosti, ale původní hydroizolace jsou už letité, vrty bych lehce provlhčil aktivátorem. Tuším, že to nebude Váš případ, ale vysvětluji důležitost, anebo naprostou nedůležitost použití aktivátoru. Co ještě budete potřebovat, jsou vrtáky a běžná příklepová vrtačka s SDS upínáním. Na Váš rozsah, druh a tloušťku zdiva Vám doporučuji zakoupit jeden vrták o délce 1000 mm a jeden vrták o délce 600 mm. Při použití kvalitní vrtačky Vám tyto dva vrtáky vydrží na celý rozsah prací. Doporučuji vrtáky Heller, které jsou v naší nabídce nazvané „Profi vrták“. Pro vyčištění vrtů před injektáží ještě doporučuji si zakoupit pumpičku pro vyčištění vrtů, ale za předpokladu, že zdivo bude suché. U vlhkého zdiva vyfoukávání vrtů od nečistot není zcela nutné. A samozřejmě poslední věc, kterou potřebujete, je zakoupení aplikačního/injektážního zařízení. Pro Váš rozsah prací doporučuji zakoupit injektážní pumpu o objemu 5 nebo 16 litrů. Vše je v nabídce skladem.
Pak už je třeba si jen vyhrnout rukávy. Tedy ne Vaše, ale Vašeho muže. Snad můj (ne)humor přijmete s úsměvem. 😊
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268