Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den

na chalupe nam vlhnu steny a po dufam ze dokladom dohladani si informacii som sa rozhodol pre kremovu injektaz nakolko dom je stary a je to kombinacie palenej a nepalenej tehly.
problem je vtom ze dom je postaveny na svahu a preto su podlahy v 3 roznych vyskach. rozidely su znacne od najnisieho bodu po nasledujucu vysku je to asi 25cm a potom je dalsi skok asi 12cm. obvodovy mur planujem robit z vnutornej strany lebo treba aj tak dat dole staru omietku az na tehlu.
moja otazka je ako postupovat pri vnutornych nosnych muroch a prieckach ktore maju podlahu v roznych vyskach. lebo ak by som dal 7 cm od spodku najvisej podlahy tak vedlasia miestnost sa uz blizi k 20cm a ak by som zacal tam tak tam by som vrtal do betonu.

napadlo ma aj to ze to robit postupne od najvissieho bodu po najnizsi asi v 2 mesacnych intervaloch aby som mohol dodrzat 7cm doporucenu vdialenost od podlahy.

samotna podlaha nema ziadnu izolaciu je to beton naliaty na hlinu.

vopred dakujem za odpoved.

  • You must to post comments

Dobrý den.

Přesně jsem pochopil z Vašeho dotazu důvod otázky. Než Vám odpovím, musím se zmínit o tom, že máte ideální druh zdiva pro injektáž a to injektáž cihelného zdiva Systémem AquaStop Cream. Ale myslím, že z Vašich vět z otázky jste důvod vyhodnotil. Vaše otázka je ale o různých výškách podlah místností, které jsou výškově rozdílné a dělí je vnitřní zeď. Zde Vám posílám odkaz na v podstatě technicky podobný dotaz, na který jsem nedávno odpovídal. V odpovědi jsou technické a slovní nepřesnosti k Vašemu dotazu, ale zásada technologického postupu a tím odpovědi na Vaši otázku je platná. Zde je otázka tazatele, kterému jsem odpovídal na stejný “problém”. Zde klikněte: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/dotaz/injektaz-radovyho-domu. Také se zmiňujete o podlahách, kde chybí hydroizolace. I to by mělo být předmětem sanace. Hydroizolační vana by se spolehlivě napojila na chemickou podřezávku, ale neznám Váš záměr sanace a tak jen na tuto současnou situaci upozorňuji.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268