Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den prosím o informaci. Budu aplikovat injektáž do zdi 30 cm. Na videu ukazujete, že do takových slabších zdí stačí aplikovat zepředu přes gumu. Je tato guma součástí balení? Nebo je potřeba naplnit otvor zezadu přes trubičku? Ještě se zeptám na balení v tubě. Toto lze aplikovat pouze vymačkáním,nebo ktomu něco zapotřebí. Cenově vychází levněji než kartuše. Děkuji

  • You must to post comments

Dobrý den.
Gumová koncovka se přidává pouze k injektážní pumpě. Z dlouhodobého hlediska naší osvěty krémové injektáže a poskytování dostatečného množství informací musím konstatovat, že gumová koncovka určená primárně pro případné dotlakování provedené výplně trubičkovým plnidlem, anebo pro plnění vrtů u menší tloušťky zdiva přes ústí otvorů, se většinou neprovádí a to nikoli z důvodu usnadnění své práce, ale z praktických důvodů. Trubičkovým plnidlem lze docílit dostatečné výplně vyvrtaných otvorů a případným dotlakováním vrtů injketážní emulzí může dojít ke zvýšení spotřeby, která by byla nad spotřebou námi doporučenou. To by samozřejmě nebylo pochybením, ale není to nutné a navyšovalo by to v některých případech náklady. Animační video je již 10 let staré a naše rady, tipy a návody se postupně „dolaďovaly“. Byli jsme průkopníky v této oblasti, která neměla nastavený technologický postup, názvosloví, terminologii a tvrzení, která se postupně naší osvětou ujala. Takže se nedá říct, že konická koncovka je nepoužitelná, ale má své omezení (např. nutná těsnot mezi konickou koncovkou a otvorem ve zdivu) a skutečnými potřebami. K balení tuba automaticky dodáváme PET trubičku o délce 500 mm, která se nasadí na hrdlo tuby a páskou, která je také součástí tubového balení, se zafixujete spoj trubičky a hrdla. U tubového balení opravdu nepotřebujete žádné aplikační zařízení. Vytlačování injektážního krému do vrtu přes PET trubičku zasunutou do zadní části vrtů s postupným vytahováním se provádí jako u injektážní pumpy či pistole. Dostatečným stlačováním prstů rukou vytlačujete obsah injektážní emulze z obalu tak, jako např. u zubní pasty. Takové mé jistě všem srozumitelné přirovnání.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268