Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu

Dobrý den.
Žádám o informaci, jaká je maximální časová doba návaznosti AQUA Stop krému (další injektáž) – v případě, že budu chtít udělat ještě jednou injektáž (ob 1 nebo 2 řady cihel).
Děkuji
S pozdravem

  • Pachyla stáří dotazu 3 roky dní
  • last edited 3 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den.
U každé injektážní linie AquaStop Cream vzniká hydroizolační vrstva v celé hloubce, délce, ale i výšce zdiva. Tím vzniká hydrofobní pásová clona ve zdivu, která zamezí vzlínající vlhkosti tuto bariéru překonat. Pokud zamýšlíte zhotovit další injektážní linii (pravděpodobně z výškových důvodů) nad první zhotovenou linií, není důvod se obávat, že se tyto clony chemicky nespojí a to s odstupem mezi první zhotovenou injektážní linií a druhou linií v řádech mnoha let. To samé platí u injektáže, která se provádí např. po místnostech, tzn. v etapách. Co je podstatné pro spojení dvou injektážních linií zhotovených ať už nad sebou, anebo ve stejné výšce, ale v pokračující etapě, řekněme s mnohaletou technologickou pauzou, je vzdálenost. Pokud druhou injektážní linii zhotovenou nad první injektážní linií zhotovím v nepřijatelné vzdálenosti, nemusí dojít k ucelenému spojení dvou výšek hydrofobních bariér. To samé platí v případě injektážních etap. Příklad: dokončím posledním vrtem první etapu např. ve vybrané spáře cihelného zdiva. Za rok, dva, ale i více let potřebuji pokračovat v sanaci další místnosti. Spára výškově vyhovuje i pro další etapu a tak v této spáře pokračuji. Jediná podmínka pro navázání hydrofobní clony ve zdivu je pouze dodržet osovou doporučenou vzdálenost mezi posledním vrtem první etapy a prvním vrtem druhé etapy. Spolehlivé navázání ať výškově rozdílných injektážních linií, které byly zhotoveny nad sebou, či napojení pokračující linie v etapách v jedné výšce, není o chemické problematice, ale o vzdálenosti. Jistě mi rozumíte.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Děkuji za rychlou odpověď a informace k provedení injektáže, na můj dotaz.
S pozdravem
Pacila

  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268