Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den,mame navlhnutu vnutornu nosnu stenu 40 cm hrubù,kedze nieje tehlovà ale z ubìjanej skvàry tak som asi 5cm od podlahy navrtaval diery po 10 cm a pekne aplikoval krèm,omietku som neobìjal lebo nebola vobec poskodenà ani nejak velmi nebola premocena len asi do 20 cm od podlahy,no po 2 mesiacoch este nevidim rozdiel stàle je tà vlhkà mapa takà istà,dokonca sa mi zdà ze este viac vlhkejsia.
Moja otazka znie ze ci mozem este do tych istých dier este raz aplikovat krèm ci to mà zmysel ,lebo si neviem rady.Ďakujem pekne.

Prikladám obrázky:

  • You must to post comments

Dobrý den. Plně funkční injektážní hydrofobní izolace pro zamezení vzlínající vlhkosti ve zdivu vzniká po dokončení výplní vrtů u Vašeho zdiva od 2 – do 6 týdnů, ale v některých případech i déle, ale to je právě výhoda injektážního krému AquaStop Cream. Tuto jedinečnou vlastnost a tím neoddiskutovatelnou výhodu jsem mnohokrát popisoval, a je to poctivé a zejména pravdivé vysvětlení, a tak nemá už smysl to popisovat znovu. Předpokládám, že jste se pro náš výrobek rozhodl z těchto a i jiných důvodů. Když vezmeme v potaz tu horní předpokládanou hranici 6 týdnů, tak ve Vašem případě zdivo teprve vysychá dva týdny. Teď je ve zdivu již nedotovaná vlhkost, nazývám ji vlhkostí zbytkovou. Omlouvám se Vám, ale ta první fotografie, která byla pořízena před injektáží a když tuto fotografii porovnám s tou druhou fotografií, kde je vidět, že injektáž AquaStop Cream byla provedena, začíná být pozitivní rozdíl viditelně patrný. Nicméně je opravdu předčasné v tak krátké době cokoliv hodnotit a to i z mé strany. K té Vaší poslední myšlence opakované injektáže. Není nutné ve Vašem případě vzorného provedení a Vašeho druhu zdiva opakovat výplň, jelikož jsem přesvědčený, že probíhá vše standardně a výsledek se k Vaší, ale i naší spokojenosti dostaví. Snad se na mě nezlobíte, že jsem Vám řekl více, než jste požadoval. Pokud vrty jsou již prázdné, je jisté, že aktivní látky jsou vsáknuté do okolí vrtů. To poznáte tak, že vytáhnete jednu polystyrénovou zátku a zasunete do vrtu trubičku, drát, do alespoň jedné poloviny tl. zdiva a pokud při vytažení na trubičce či drátu nebude nanesený zbytkový gel, je vrt už zcela vyprázdněný. Injektážní emulze se nemá tendenci z vrtů odpařit, ve vrtu zatuhnout a pod., ale ani nikam nekontrolovatelně neproteče. Pokud Vám zbyl nějaký objem injektážního krému a nemáte ho kam již aplikovat, můžete do vyprázdněných vrtů krém bezezbytku spotřebovat. Vodorovná clona, která vznikne spojením jednotlivých clon kolem vrtů do pásu, tím získá ještě větší výšku. Ale nutné to není. Budete s výsledkem spokojený, tak jako již 35 tisíc zákazníků před Vámi. Přeji Vám vše dobré.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268