Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý deň. Inštruktážne video som videl a tiež si myslim, že to nie je až tak komplikované. Mne skôr išlo o odizolovanie podlahy od steny, pretože je to starši dom a mení sa aj podlaha komplet od základu. Súčastná podlaha sú len dosky na trámoch uložených na ušlapanej hline. Ja chcem toto všetko vymeniť a podlahu zaizolovať aj proti vode a aj tepelne a naviem ako predne napojiť hydroizoláciu podlahy so stenou.
Ďakujem Novotný

  • Novotný stáří dotazu 5 roky dní
  • last edited 5 roky dní
  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Novotný. Postupoval bych takto. Nejprve vybouráte samozřejmě stávající dřevěnou podlahu. Je nutné spočítat jednotlivé vrstvy nové podlahy a podle toho odkopat dostatečnou hloubku. Nejprve zhotovíte podkladový beton v tloušťce cca 250 mm. Na tento podkladový beton můžete natavit s dostatečným překrytím např. protiradonové modifikované asfaltové hydroizolační pásy. Tyto pásy nejenže natavíte na podkladový beton ve vodorovném provedení, ale dostatečně je natavíte i na svislou konstrukci, tj. obvodových a vnitřních zdí do tzv. vany. Toto svislé vytažení hydroizolačních pásů byste zhotovil do výšky cca 100 mm nad linii vodorovné clony ve zdivu zhotovené systémem AquaStop Cream pro zamezení vzlínající vlhkosti. Tím se tyto dvě izolace proti vlhkosti budou navzájem překrývat, doplňovat. Pak je otázka další skladby. To je tloušťka extrudovaného polystyrénu (100 mm tl. polystyrén je tepelně dostačující), dále doporučuji překrytí papírovou lepenkou a zhotovení betonové pochozí plochy (v tl.cca 100 mm) s ocelovou výztuží (kari sítí). Případně pro získání naprosté roviny doporučuji zhotovení samonivelační stěrky a poté položení poslední pochozí vrstvy, plovoucí podlahy, dlažby, lina, atd atd., ale to už určitě víte. Samozřejmě skladba může být i trochu jiná, ale jen jsem namodeloval možný postup. Ale dotaz byl cílen na spojení vodorovné izolace ve zdivu a vodorovné izolace podlahy a to jsem Vám výše popsal. Ať se dílo podaří.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Reklamní místo pro sanační firmy. Info na tel. 731 565 565

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Nákupní košík

Systém AquaStop Cream – Generální partner pro TÝDEN AKADEMIE VĚD ČR

tyden akademie ved

K dnešnímu dni evidujeme tento počet internet. objednávek z ČR, SR i jiných států EU. Nejsou započítávaný osobní odběry.


Z každé objednávky ukládáme 10 Kč na sociální projekty.
Na účet již bylo připsáno:
381.700 Kč
>>informace zde<<
Současný stav účtu je:
7.075 Kč

Kalkulačka pro výpočet spotřeby injektážního krému a jeho ceny na Váš rozsah prací

kalkulacka spotreby aquastopcream

Vodorovné řezy pro bezchybné navrtáníÍ OBVODOVÉHO ZDIVA

ŘEZ DOMU PRO DOPLNĚNÍ HYDROIZOLACÍ K TRVALÉMU ODVLHČENÍ

schema pouziti produktu

Ukázka účinnosti systému AQUASTOP CREAM v extrémních podmínkách

zidka

Naše sociální sítě

Vystavovali jsme na stavebním veletrhu ForArch v roce 2013 a 2016

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268