Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den p.Schvarzi.
Před sedmi lety jsem si u vás zakoupil injektážní krém Aqua Stop Cream.Po důkladném přečtení vašich stránek o aplikaci jsem si vše zhotovil sám.
S vaším výrobkem jsem velmi spokojen.
Vím, že životnost injektáže je až 30 let,ale nikde jsem se nedočetl a nebo přehlédl,jestli mohu po několika letech injektáž opakovat z důvodu zesílení účinnosti a prodloužení životnosti ošetřené zdi.
Pro tento případ jsem si zachoval z venkovní strany zdi(baráku) vyvrtané otvory zaslepené zátkami(polystyren)a překryté odnímatelnou lištou.
Děkuji za odpověď.

  • You must to post comments

Dobrý den,
jsem rád, že jste spokojen s naším Systémem AquaStop Cream. To, že jste vrty nezaomítl maltou, ale jsou zakryté odnímatelnou lištou, je stavebně v pořádku a že jste vrty uzavřel polystyrénovými zátkami je velmi důležité, jelikož námi dodávané polystyrénové zátky jsou výborným tepelným izolantem již dávno zcela vyprázdněných vrtů.
Váš dotaz ale zní, zda má cenu opakovat injektáž z důvodu zesílení účinnosti a prodloužení životnosti. Má odpověď je ta, že pokud se krémová injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream provede bezchybně, to je dle námi doporučeného technologického postupu, pozbývá smyslu tuto injektáž po Vaší, relativně krátké době, opakovat. Nechte tuto případnou starost na Vaše pra pra vnoučata. 😉

Pro ostatní čtenáře zde vkládám link na výklad garantované životnosti, který jsem napsal také v této mnou provozované poradně: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/dotaz/chci-se-podelit-tohle-je-parada?swcfpc=1?swcfpc=1

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268