Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobry den pane Schwarz, rozhodl jsem se pro vaši metodu izolace stěn, ale nevím jak napojit nebo ukončit novou izolaci podlah s injektáží. Momentálně mám podkladový beton vybouraný a budu muset dělat nový. Dekuji za odpověď Germín .

  • Germín stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Germíne. Teď je to ideální stav. Tím, že máte vybouranou kompletní skladbu podlahy, můžete opravdu zhotovit dodatečnou hydroizolační clonu proti vzlínající vlhkosti v té správné výšce. Můžete zhotovit krémovou injektáž buď před zhotovením podkladového betonu nebo po betonáži. Před betonáží za předpokladu, že víte již výšku podkladového betonu. Krémovou injektáž zhotovíte v případě cihelného zdiva např.v první spáře nad podkladovým betonem, ale tato vodorovná injektážní linie nesmí být pod úrovní venkovního terénu. Takže to nemusí být ta již zmiňovaná první spára nad podkladovým betonem. Po provedené injektáži a zhotoveném podkladovém betonu budete zhotovovat vodorovnou hydroizolaci na podkladový beton. Tuto izolaci u stěn obvodových a vnitřních vytáhnete na svislou část zdiva přes linii provedené injektáže, tak vznikne tzv.hydroizolační vana. Pokud byste se v prvních možných spárách nad podkladovým betonem dostal injektáží pod úroveň venkovního terénu, zhotovíte injektáž těsně nad terénem. Samozřejmě izolaci podlahy vytáhnete opět přes linii injektáže. Je jedno, z které strany stavebního dílce injektáž zhotovujete. Jen vrty zhotovovat vždy co nejdelší, tj. na tloušťku zdiva mínus cca 30 mm. S přátelským pozdravem Jiří Schwarz – jednatel společnosti TRUMF sanace s.r.o. Mob: +420 603 589 130

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268