Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,
Rozhodl jsem se pro chemickou injektáž od Vás. Vychází mi to na 30m. Na eshopu jsem nenašel žádný nástavec pro kompresor abych nemusel ručně pumpovat nebo s tou pistolovou z eshopu. Mohl by jste doporučit jestli něco takového je pro kompresor?
Při objednání jaká je dodací lhůta?

Předem děkuji.
S pozdravem Pícha

  • lubomir picha stáří dotazu 4 roky dní
  • last edited 4 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Pícha.
K té první otázce. Aplikační trubičku k jakémusi kompresoru, který byste použil pro injektáž, si musíte pořídit sám. Tyto aplikační trubičky jsou vždy v setu injektážního zařízení, které dodáváme. Pokud byste se ale zastavil na naší provozovně, nějakou Vám určitě dáme. Jinak doporučuji vnější průměr trubičky 10 mm a vnitřní průměr mezi 6 – 8 mm. Délka trubičky dle tl. zdiva. Jen bych chtěl podotknout, že krémová injektáž AquaStop Cream není o tlaku při výplni vrtů, ale spíše o citu. Vysoký tlak a tím i možná vyšší rychlost průtoku může být nevýhodná pro kvalitní provedení výplně. Je ale jasné, že i kompresor se většinou dá regulovat, tím myslím pro rychlost průtoku. Pro injektáž, nad vypočítanou spotřebu 5 litrů, je vhodnější námi dodávaná injektážní pumpa, která se tak často netlakuje její ruční pumpičkou, jak by se mohlo na první pohled zdát, a obsah tlakové nádoby je 5 litrů, což je dostatečný obsah. Pro menší rozsahy sanace je určená injektážní pistole Univerzál. Pokud máte technicky vyřešený kompresor pro plnění vrtů injektážní emulzí, proč ne.
Odpověď k druhé otázce.
Od obdržení objednávky, kterou obdržíme do 12 hod pracovního dne přes e-shop, anebo telefonicky na pevné lince 235 315 000, mob. lince 606 187 916, Vám objednané zboží doručíme do druhého dne a to naším smluvním dopravcem TOPTRANS a.s.. Dny pracovního volna, klidu a svátky se do této 24 hodinové dodací lhůty nezapočítávají. Cenu za tuto expresní dopravu účtujeme 180 Kč (paušál), včetně balného, a je platná nezávisle na hmotnosti, objemu zboží a vzdálenosti doručení. Zboží lze platit v hotovosti k rukám řidiče, bankovní kartou přes mobilní terminál u řidiče, platební branou GoPay při vyplňování objednávky v e-shopu a nebo bankovním převodem. Možný je samozřejmě i osobní odběr na naší provozovně v Rudné u Prahy. Také lze na naší provozovně platit bankovní kartou. Veškeré námi nabízené zboží je skladem.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268