Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na následný postup po injektáži.- Jak dlouho musí být okopaná nainjektovaná zeď odkrytá, než se bude moci znovu omítnout?- Čím je vhodné následně zeď omítnout?(jádrová omítka, sanační omítka, sádrová omítka…???) popř. nějaký podhoz, pak nějaký druh omítky a poté štuk?- jak dlouho mají jednotlivé vrstvy vysychat, než je možno nanést další vrstvu???- jakou malbu zvolit??? Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den,Martin Ř.

  • Martin Ř. stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Po oklepání omítek a následném provedení sanace vlhkého zdiva injektáží silanovým krémem AquaStop Cream se injektážní krém rozpouští ve zdivu (typické clonové šíření pro krémovou injektáž) několik dnů, někdy až týdnů. Všeobecně je vhodné zdivo znovu omítat cca. po 14 dnech od zhotovené injektáže. Další otázky jsou již spíše pro výrobce sanačních omítek. Jsou omítky jednovrstvé, tj., že jádrová vrstva je omítána jednou sanační omítkou. Tam žádné technologické pauzy v podstatě nejsou. Pak jsou sanační omítky vícevrstvé, tzn. že tyto sanační omítky mají ucelenou řadu pytlovaných sanačních vrstev, tj, špric, jádro je omítáno ve více vrstvách za použití jednotlivě označených pytlovaných sanačních omítek a štuk. U těchto vícevrstvých omítek jsou výrobcem doporučené technologické pauzy při omítání jednotlivých vrstev a další doporučení, jako jsou tloušťky jednotlivých vrstev atd. Co se týče poslední otázky, je odpověď jednoduchá. V exteriéru je nutné použít nejlépe silikátovou barvu, v interiéru je nutné použít barvu určenou pro sanační omítky. Tyto barvy mají vysokou prodyšnost. Na balení musíte najít informace, jako je např. její difuzní odpor a zejména zda je určená pro aplikaci na sanační omítky!!!
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Dobrý den.Mohu na vaší sanační omítku použít sádrovou stěrku místo štuku v max tl. 2-3mm.
Nezvýším tím odpor prostupu vlhka sanační omítkou.
Děkuji za radu. ŠJ

  • Štěpán J. odpovězeno 3 roky dní
  • last edited 3 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Na jakoukoliv sanační omítku by neměla být sádrová stěrka použitá!
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268