Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,
prosím o radu, potřebujeme odizolovat zed 45cm silnou ale ne po celém obvodu mokrou.Bude účiný váš přípravek všude ?
Děkuji za info
s pozdravem Pavel Císař

  • Pavel Císař stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Císaři. Injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream bude fungovat v místech provedení, tj. v délce provedení. Tak trochu mi není jasný ale Váš dotaz, zda bude injektáž účinná všude. Pokud se injektáž zdiva provede po celém obvodu místnosti, tak samozřejmě ano. Tak trochu tuším, kam ale vede Váš dotaz a pokud mé tušení je správné, tak zdi, ve kterých se zhotoví dodatečná izolace pro zamezení vzlínající vlhkosti, ano, tak tam bude zdivo do budoucna suché. Zdivo, které je dle Vašeho posouzení v současné době suché, není z logiky věci nutné dodatečně izolovat. Ale v praxi to bývá mnohdy jinak. Nejsem úplně zastánce těchto částečných sanačních prací, zejména u rekonstrukcí starších staveb. Uplyne velmi rychle nějaký čas od rekonstrukce a nejednou se vlhkost začne projevovat v místech, kde se izolace proti vlhkosti neprovedly a je to pak smutný důsledek nedostatečné prozíravosti. Samozřejmě, že to nemusí být vždy tento scénář, ale velmi často to takto dopadá. Rozhodnutí o rozsahu sanace vlhkého zdiva je zejména na investorovi, to je jasné, ale měl by být dostatečně informován o možných důsledcích jeho rozhodnutí.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.
Mob: +420 731565565
Email: [email protected]

  • You must to post comments

Dobrý den pane Schwarz,
děkuji Vám za rychlou odpověd. Můžeme tedy vaším přípravkem odizolovat celý obvod zdiva jak vyplývá z vaší odpovědi. Jde nám o to zda se přípravek roztáhne a bude funkční v suchém zdivu ?
Děkuji za odpověď
S pozdravem
Pavel Císař

  • You must to post comments

Dobrý den pane Císaři. Odpověď je ano. Jen si prosím pročtěte několik dotazů a tím i odpovědí na technologický postup pro injektáž suchého či méně zavlhlého zdiva a tím její specifiky. Klikněte na následující odkaz, který Vám zobrazí podobné anebo již stejné před Vámi položené otázky. Na nadpis otázky, která se Vám bude zdát nejbližší k Vašemu dotazu, klikněte. Tím se Vám zobrazí odpověď. Děkuji za pochopení. https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/stitky/injektaz-sucheho-zdiva

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.
Mob: +420 731565565
Email: [email protected]

  • You must to post comments
Zobrazuji 3 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268