Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den, před týdnem jsem našla mokré místo cca 5cm velký v rohu místnosti. Máme podlahové topení, ale tlak je v pořádku a nic nenasvědčuje tomu, že by to bylo prasklé topení. Z druhé strany zdi je sprchový kout, který netesnil. Vše jsme vysušili, zatmelili, ale flek i po týdnu vyfoukavani stále nokne (nezvetsuje se).

 

 

  • You must to post comments

Dobrý den,
pokud jste příčinu odstranili, je jen otázka času, kdy začne vlhká mapka vysychat. Jeden týden od nápravy je opravdu krátká doba na jakýkoli závěr. Je třeba si také uvědomit, že může být značně zamokřena i betonová podlaha zejména pod sprchovou vaničkou, a tak Vaše snaha o urychlení vysychání mokré mapy je sice napomocná, ale vlhkost vysušujete pouze z povrchu zdi a z jedné strany této zdi. Vyčkejte ještě jeden, dva týdny, a pokud se současný stav pozvolna nezačne lepšit, je třeba se zaměřit i na další možné příčiny. Pokud zatěsnění sprchového koutu respektive vaničky k obkladům problém nevyřeší, je třeba se zaměřit na odpad. Únik vody z vodovodního potrubí téměř vylučuji. Mapa by se v tomto případě neustále zvětšovala, což se neděje. U odpadů to probíhá jinak. Únik vody z odpadu by byl pouze při sprchování a to pak může způsobovat setrvalý stav, který popisujete, samozřejmě v přímé závislosti na četnosti a době sprchování. Defekt na odpadním potrubí by mohl být případně také příčinou.
Přeji Vám vše nejlepší do nového roku.
S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268