Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

potřeboval bych půjčit injektážní pistoli cca na týden od 26.7.2019. Je nutné si ji předem zarezervovat, nebo stačí přijet, koupit Aquastop cream, zátky a zapůjčení domluvit na místě?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Michael L

  • You must to post comments

Dobrý den. Není potřeba si nic rezervovat. Veškerý sortiment, včetně půjčovny, tj. bezplatného zapůjčení aplikačních zařízení máme v dostatečném množství skladem. Vše nakoupíte a zapůjčíte na provozovně v Rudné u Prahy, Dvorská 1163/2. Při osobním odběru můžete platit v hotovosti i bankovní kartou, a u stálých odběratelů, tj. firem a nebo majitelů více nemovitostí, kteří tyto nemovitosti postupně sanují, umožňujeme bezhotovostní odběr s bankovním převodem se splatností 14 dní a více. Pouze vratná záloha (kauce) u zapůjčení aplikačních zařízení se přebírá při vydání v hotovosti. Při navrácení aplikačního zařízení se hotovost vrací. Při větší vzdálenosti od Vás do naší provozovny je výhodnější si zboží objednat telefonicky a to u vedoucí provozu paní Šnoblové, viz kontakt a nebo přes elektronický formulář e-shopu, případně na emailu [email protected]. Pokud je objednávka předána či odeslána do 12 hod. v pracovním dnu, je objednávka do 24 hod dodána na požadovanou adresu po celé ČR za 180 Kč. V této částce je zaúčtované balné i dopravné a tato částka je účtována paušálně nezávisle na objemu, hmotnosti a vzdálenosti dodací adresy. Na Slovensko do 48 hod za 8.5 EUR, také paušálně. Většinou je zboží objednáváno včetně dopravy, jelikož je vzhledem ke vzdálenostem doručení a složitosti dopravy výhodnější si zboží nechat zaslat přepravní službou. Uvedený čas doručení se pouze prodlužuje ve dnech svátků, soboty a neděle, kdy přepravce zboží nerozváží.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268