Poradíme Vám
+420 731 565 565
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Kalkulačka
spotřeby materiálu

Dobrý den,

potřeboval bych půjčit injektážní pistoli cca na týden od 26.7.2019. Je nutné si ji předem zarezervovat, nebo stačí přijet, koupit Aquastop cream, zátky a zapůjčení domluvit na místě?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Michael L

  • You must to post comments

Dobrý den. Není potřeba si nic rezervovat. Veškerý sortiment, včetně půjčovny, tj. bezplatného zapůjčení aplikačních zařízení máme v dostatečném množství skladem. Vše nakoupíte a zapůjčíte na provozovně v Rudné u Prahy, Dvorská 1163/2. Při osobním odběru můžete platit v hotovosti i bankovní kartou, a u stálých odběratelů, tj. firem a nebo majitelů více nemovitostí, kteří tyto nemovitosti postupně sanují, umožňujeme bezhotovostní odběr s bankovním převodem se splatností 14 dní a více. Pouze vratná záloha (kauce) u zapůjčení aplikačních zařízení se přebírá při vydání v hotovosti. Při navrácení aplikačního zařízení se hotovost vrací. Při větší vzdálenosti od Vás do naší provozovny je výhodnější si zboží objednat telefonicky a to u vedoucí provozu paní Šnoblové, viz kontakt a nebo přes elektronický formulář e-shopu, případně na emailu [email protected]. Pokud je objednávka předána či odeslána do 12 hod. v pracovním dnu, je objednávka do 24 hod dodána na požadovanou adresu po celé ČR za 180 Kč. V této částce je zaúčtované balné i dopravné a tato částka je účtována paušálně nezávisle na objemu, hmotnosti a vzdálenosti dodací adresy. Na Slovensko do 48 hod za 8.5 EUR, také paušálně. Většinou je zboží objednáváno včetně dopravy, jelikož je vzhledem ke vzdálenostem doručení a složitosti dopravy výhodnější si zboží nechat zaslat přepravní službou. Uvedený čas doručení se pouze prodlužuje ve dnech svátků, soboty a neděle, kdy přepravce zboží nerozváží.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268