Telefonní poradna
+420 731 565 565
Hodnocení
tel. poradny
Kalkulačka
spotřeby materiálu
Nákup po telefonu
+420 606 187 916
0
0

Dobrý den,

Měli bychom zájem o injektáž, ale potřebovala bych poradit. Zavlhá nám pouze roh, je nutné injektovat celou zeď nebo stačí ošetřit pouze zavlhlé místo?

děkuji

Ing. Kateřina Petrželová

Pro zobrazení odpovědi na tuto otázku klikněte na červený nadpis anebo na tlačítko ,,odpovědi,, umístěné vlevo vedle nadpisu.

 

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Zhotovení dodatečné izolace pro zamezení vzlínající vlhkosti v lokálním místě je všeobecně nevhodné. Můj postoj k těmto lokálním injektážím je ten, že by se mělo zdivo injektovat v celé své délce alespoň té dané jedné místnosti s případnou vertikální linií vrtů (stavební slangový výraz, ukončovací svislice, uzávěrka). Pokud ale zdivo má značnou délku v poměru k lokálnímu zavlhání (za předpokladu, že opravdu ostatní délka zdiva nevykazuje nadlimitní vlhkost), je možné zdivo lokálně injektovat. Ve Vašem případě doporučuji zhotovit injektáž proti vlhkosti v rohu, ale s dostatečným přesahem do stran, alespoň 1 m do každé strany od začínající vlhkosti v rohové části dvou zdí. V případě, že byste jednou zjistili, že roh sice vyschl, ale ostatní délky zdí začnou vykazovat vlhkost, není problém od posledního vrtu navázat injektáž pro celou délku zdiva. Injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream se dá zhotovovat v etapách i v horizontu několika let.

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Vyhledávací slovní výrazy pro vyhledání tématu, který Vás zajímá.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268