Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den.

Velmi vážně zvažuji využití Vašeho systému sanace na přestavbě mého rodinného domu v Přáslavicích u Olomouce. Jedná se mi o zainjektování přibližně 22 m2 vlhkého zdiva (které chci ještě zkombinovat s odvětráním kolem stěn tvarovkami IGLU). Rád bych zkonzultoval technologický postup injektáže osobně (na co si dát pozor apod.). Proto se chci zeptat, jestli máte nějakou pobočku na Moravě (případně obchodního zástupce), abych nemusel jezdit až do Prahy? Děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem

Pavel Šandera

  • You must to post comments

Dobrý den pane Šandero. Bezplatné konzultace provozuji v kanceláři na sídle naší firmy a to na adrese Blatnická 14/3, Praha 5 – Sobín. Pokud byste měl cestu do Prahy, stačí si objednat termín osobní konzultace, ale chápu, že pokud do Prahy nejezdíte často, že je to přece jen, jak se říká, z ruky. Myslím si, že kdybyste si otevřel námi provozovanou Poradnu, kde v pravé straně jsou vyhledávací štítky, které jsou přiřazeny k podobným či stejným otázkám, které byste velmi pravděpodobně také vznesl, je možné načerpat z mnou provozované veřejné Poradny dostatek informací pro bezchybné zhotovení injektáže Systémem Aquastop Cream a nejen injektáže. Jsou tam dotazy i na provětrávané podlahy, drenážní odvodnění , sanační omítky, technologické pauzy různých sanačních disciplín, atd, atd. V případě doplňujících dotazů mne můžete kdykoliv kontaktovat na urgentní poradenské lince 731 565 565. Na této lince odpovídám zákazníkům od pondělí do soboty a musím říci, že je tato služba velmi využívaná a vždy jsem se zákazníkem dokázal danou problematiku pořešit. Takže pokud by Vám to do Prahy nevyhovovalo, což chápu, vzhledem ke vzdálenosti, poskytujeme velké množství informací nejen na našem webu a jeho stránkách, ale i ve zmiňované Poradně, kde byly vzneseny snad všechny možné, ale řekl bych v nadsázce i nemožné dotazy v oblasti sanace vlhkého zdiva a budov. Takže se vše dá přes tato média probrat a poskytnout informace ke zdárnému a bezchybnému provedení injektáže naším systéme. Také Vám ještě odpovím na otázku zastoupení. Zastoupení na Moravě nemáme, jelikož zboží zasíláme do 2 pracovních dnů na adresu vystavené objednávky a konzultace jsou v podstatě vyřešeny těmito službami. Chápu, že osobní konzultace jsou konstruktivnější, ale jsou tu alespoň námi poskytované alternativy konzultací a poskytnutí obrovské škály informací a to nejen o našem Systému Aquastop Cream. Jen je třeba trocha trpělivosti si informace vyhledat. Myslím, že tam najdete vše, co potřebujete.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268