Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den pane Schwarzi,
dovolte mi navázat na naší dřívější komunikaci – nechal jsem provést odvlhčení zdiva viz. fotky v příloze. Všechno zafungovalo a clona se povedla, vlhkost nepostupuje dále nahoru.

Chtěl bych se poradit:
v poslední příloze posílám schéma jaká pravděpodobná skladba podlahy.
z fotek je patrno, že cca 10cm pod úrovní clony směrem dolů začíná vlhkost (což je v podstatě logické), která asi přichází od spodku.
na fotkách je vidět sejmutý heraklit – když bych teďka nechal prostor po heraklitu vyplnit omítkou, která by se napojila na spodek (který je vlhký), tak pravděpodobně bude nová doplněná omítka vlhnout od spodku

Když bych ještě provedl dodatečné vrty s Aquastop cream směrem svisle dolu, případně šikmo do stěny, aby se ještě rozšířila izolační clona – je to rozumné ? + druhá otázka, kdyby vrt šel do izolace (která asi je i někde poškozená), spojí se AquaStop cream i s touto izolací ?

doc00216020190904153839

Předem díky za konzultaci – stačí i po telefonu. Díky.

S pozdravem
Petr Gotvald

  • You must to post comments

Chtěl bych pochválit p. Schwarze za opakovanou osobní konzultaci, za velký zájem o komplexní poznání stávajícího stavu, nabídnutí možností + opravdový zájem o věc a aktivní přístup v navrhnutí řešení. Také chválím funkčnost AquaStop Cream – pokud se postupuje dle doporučení, tak tento přípravek splní to co má, tj. dodatečné odvlhčení zdiva. Je potřeba, ale vždy uvažovat všechny aspekty dané situace. Tím, že zpravidla vše je většinou schované k zemi kolikrát není možné přesně zjistit odkud a jakým způsobem vlhkost proniká, jaké jsou tloušťky materiálů, co se skrývá pod jednou vrstvou, případně dokumentace ke stavbě často není k dispozici. Je nutné vždy zjistit a dodat maximum informací dané situace. O to více si vážím práce p. Schwarze, který se svými zkušenostmi je schopen fundovaně poradit i “na dálku” podle zprostředkovaného popisu. Ještě jednou díky p. Schwarzi !

  • Petr Gotvald odpovězeno 5 roky dní
  • last edited 5 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den. Moc děkuji za Vaše ohodnocení našeho výrobku a mé osoby. Taková to slova mi dávají sílu v mé činnosti pokračovat a hlavně nepolevovat. I já Vám ještě jednou děkuji.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268