Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den,

potřeboval bych se poradit s někým ohledně postupu u mého případu ideálně osobně na místě. Jedná se o nepodsklepený rodinný dům.  Ve spodním patře jsou vlhké 2 obvodové zdi, na některých místech opadává omítka. Poskytujete i konzultace na místě nebo mám vše nafotit a poslat?

S pozdravem,

Pučák

  • You must to post comments

Dobrý den.
Tím že jsme výrobci, konzultace a místní prohlídky na objektech případných našich zákazníků nejsme schopni z časových důvodů poskytovat. Tedy, pokud si práce zajišťují tzv. svépomocí. Ale bezplatné konzultace poskytuji na sídle společnosti, anebo na provozovně, vše dle domluvy. Většinou se ke smysluplnému návrhu řešení a postupu prací dobereme i bez místní prohlídky. Po poskytnutí dostatku informací se to dá i takto řešit. Poradenská činnost funguje i přes poradenskou linku 731 565 565, kde jsem poskytl již cca 30. tisíc odpovědí, respektive odpověděl jsem min. 30 tisícům tázajícím a to nejen na naše produkty a systémy, ale i na stavební práce v širších rovinách. Po získání dostatečného množství informací jsem si jist, že 99% odpovědí bylo pro zákazníky použitelných a přínosných. Internetová poradna je také neustále provozována, a v ní je odpovězeno na cca 1 tisíc dotazů, a tak jsme dotazy pro větší přehlednost rozdělili dle vyhledávacích štítků. Tím, že je v poradně, která je poskytována na našich webových stránkách veřejně a taktéž bezplatně, takovéto množství dotazů, které jsou tematicky rozsáhlé a různě se prolínající, dá se při trošce trpělivosti v podstatě na většinu možných otázek, odpovědi na svoje dotazy dohledat.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268