Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den. Včera mi přišlo od vás objednaná injektáž Auqastop cream a příslušenství k tomu vše v pořádku.Chtěl jsem se jen zeptat po jaké době injektáži zdiva mírně zavlhlé což má zanásledek asi stará izolace je možno dát zeď do stavu aby se mohlo zaházet maltou?? Kolik dní až tydnů trvá doba od  injektáži jestli se musi nechat vyschnout úplně nebo jak to je.Děkuji s pozdravem Michal Maděra

  • You must to post comments

Dobrý den.
Po provedené injektáži je doporučená technologická pauza min. 14 dní, tj. od dokončení výplně vrtů injektážním krémem po zahájení omítacích prací sanační omítkou. Nemusíte čekat na vyschnutí zdiva. Sanační omítka propustí zbytkovou vlhkost, která je obsažená ve zdivu. V případě, že je zdivo ale vysoce zavlhlé, je samozřejmě vhodnější doporučenou technologickou pauzu prodloužit, pakliže je dostatek času a nenavazují další sanační a jiné práce, případně jiné priority.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments

Ještě mám otázku. Kdy bude možno na sanační omítku nalepit obklady?
děkuji

  • You must to post comments

Dobrý den. Tam, kde budou po zhotovení nových omítek nalepeny obklady, je sanační omítka nadbytečná. V těchto plochách lze použít běžnou vápenocementovou jádrovou omítku. Keramické obklady, pokud se jedná o tyto obklady, jsou neprodyšné a tím sanační omítka pod tímto povrchem pozbývá smysl. Jinak odpověď, kdy se dají obklady nalepit na nově zhotovené omítky je tato: pokud se jedná o obklad neprodyšný, mělo by zdivo být už téměř vyschlé, ale také záleží na ploše obkladů a další faktorech a tak se nedá poskytnout konkrétní a jednoznačná odpověď, ale pouze všeobecné doporučení.

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments

Dobrý večer , dá se použít místo tlakové pumpy na vyplnění otvorů zahradní postřikovač (bez trysky) ?

  • Andrýsek odpovězeno 5 roky dní
  • last edited 5 roky dní
  • You must to post comments
Zobrazuji 4 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268