Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den chci se zeptat mám zrekonstruovany starý barák omítky vše hotové a zjistil sem.ze zedníci mě neudělali podriznuti baráku jak měli jde teď udělat tu injektaz když mám komplet barák hotovej??neudela to nic s omitkama že vnitr děkuji za odpověď

  • You must to post comments

Dobrý den. Po provedené injektáži Systémem AquaStop Cream, respektive v místech vrtů, může dojít na povrchu nových omítek k zatmavení. Toto zatmavení je způsobeno hydrofobizačními aktivními látkami, které se nešíří pouze ve zdivu, což je ale nejdůležitější proces, ale pronikají i na povrchy injektovaného zdiva a případně omítek. Toto zatmavení je ale dočasné. V řádech několika měsíců jsou tato zatmavlá místa přetíratelná běžnými malbami. V některých případech je zatmavení jen dočasné, nikoliv však funkčnost hydrofobizační látky, a zatmavení se ztratí. Pokud máte obavu, že by se omítka znehodnotila, třeba co do její pevnosti k podkladu či soudržnosti a pod., tak tohoto se obávat nemusíte. Myslím si, že je výhodnější žít v místnosti, kde se na nějakou dobu vyskytnou zatmavlá místa na omítce po injektáži, než trvalé zatmavení omítek způsobené vlhkostí ve zdivu, ale toto je nám všem jasné. Poslední moje myšlenka k Vašemu dotazu. Zdravotní rizika žádná nehrozí, tedy pokud se vše provede standardně, tj. dle např. našeho technického listu.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268