Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Dobrý den pane Schwarz. Píšu Vám mé dotazy písemně. 1. je krémová injektáž vhodná i jako prevence do suchých zdí když vím že nejsou izolované ,ale vlhkost se neprojevila? 2. platí ještě ta akce kdy u svépomoci k zapůjčení přístroje dáváte i obsluhu – pokud ano jak dlouho dopředu bych měl tuto službu objednat? 3. ve vašem videu v návodu u svépomoci se říká,že je nutno zdi okopat a ve druhém videu kde váš pracovník izoluje tuším vlhkou garáž tuto stěnu neokopává a vrtá přes omítku takže asi ne pravděpodobně do spáry. Hodlám rekonstruovat přízemí starého domku kde ne všechny zdi jsou vlhké,přesto bych chtěl odizolovat všechny stěny abych se vyhnul pozdějším problémům. Děkuji za odpovědi. Varmužka Petr

  • Varmužka Petr stáří dotazu 8 roky dní
  • last edited 8 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Varmužko. Krémová injektáž zdiva systémem AquaStop Cream je vhodná i jako prevence, za předpokladu, že víte jak toto suché zdivo zainjektovat. Postup se trochu liší od injektáže vlhkého zdiva. Silanové krémy byly vyvinuty na zdivo zavlhlé a nikoliv suché, ale dokážeme po létech praxe svým aplikačním know how spolehlivě zainjektovat i zdivo suché s výsledkem naprosto spolehlivým. Tento problém injektáže suchého zdiva jsme již více jak před 3 lety vyřešili. Takže odpověď zní ano. K druhé otázce. Odpověď je také ano. Akce Injektážník k čerpadlu zdarma stále nebyla odvolána a je potřeba si po objednání potřebného materiálu a zejména vyvrtání zdiva objednat tuto službu cca 14 dní od předpokladu realizace plnění. Tím, že využijete tuto akci, pracovník Vám spolehlivě zhotoví injektáž i v tomto suchém zdivu. Třetí otázka. Pokud omítky nevykazují zasolení a jsou pevné k podkladu, není potřeba vždy omítky odstraňovat. Další záležitostí je i otázka rozhodnutí investora. Naši pracovníci dokážou zdivo injektovat i do průběžné spáry (pokud je to zdivo s průběžnou spárou) i přes neodstraněnou omítku. Není to tak složité, ale je to opět o praxi. Na tyto otázky v poradně jsem již také vícekrát odpovídal, a tak bych Vás poprosil o trochu trpělivosti a projít si poradnu do té samé otázky, kde si myslím, že v širším pojetí na tyto otázky odpovídám.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268