Nákup po telefonu
+420 606 187 916
Poradíme Vám
+420 731 565 565
ionicons-v5-e
Internetová poradna
otázky a odpovědi

Přeji dobrý den , Mám dotaz ohledně aplikace izolačního krému AquaStop Cream. Jak suché musí být zdivo před aplikací . Zeď je zavlhlá od pronikání vlhkosti z podloží . Bude mít krém možnost vzlínat i v takovém případě a tím pádem bude aplikace účinná ? Ještě jednu otázku. Pokud objednám krém, jaká je dodací lhůta . Děkuji za odpověď . S pozdravem Milan Vavřík

  • Milan Vavřík stáří dotazu 7 roky dní
  • last edited 7 roky dní
  • You must to post comments

Dobrý den pane Vavříku. Krém pro svoje šíření a nasycování pórů a kapilár zdiva potřebuje vlhkost. Pakliže by bylo zdivo naprosto suché (předpokládám, že se v takových případech nezhotovuje injektáž proti vlhkosti), injektážní krém AquaStop Cream by měl své šíření jen omezené , jelikož obsahuje vysoké množství aktivní látky (80%) silan/siloxanu v obsahu, zbytek je sice voda (20%) , a tak i v suchém prostředí by měl díky obsahu vody určitou schopnost se napustit do zdiva avšak z pochopitelných důvodů jen omezeně. Možná překvapivě u těchto vysoce koncentrovaných silanových krémů je potřeba určitá zavlhlost zdiva, která ale nemusí být vysoká. Ale naopak tyto vysoce koncentrované krémy nemají limit pro použití v závislosti na stupni vlhkosti ve zdivu na rozdíl od nízko koncentrovaných silanových krémů, respektive mají, je to 90% vlhkosti ve zdivu, což je v podstatě u drtivé většiny stavebních zdících materiálů takový vysoký stupeň zavlhnutí nereálný. A tak v podstatě ve všech stupních zavlhnutí zdiva vždy vysoce koncentrovaný silanový krém po svém rozpuštění a napuštění zdiva vytvoří následně již nerozpustnou a nedispergovatelnou hydroizolační clonu.Samozřejmě i s delší životností než je tomu u nízkokoncentrovaných silanových krémů. Ale dotaz byl na obavu, že zdivo máte zavlhlé. Tak se omlouvám, že jsem to vzal trochu ze široka, ale chtěl jsem Vás ujistit, že obavu mít nemusíte. Na tento obvyklý Váš případ vlhkého zdiva je právě silanový krém vyvinut. Jinak od odeslání objednávky přes poptávkový formulář v našem e-shopu nejpozději do 3 dnů obdržíte zásilkovou službou zboží na místo určení.

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 záznam
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, níže uvedené kolonky aby mohl být Váš dotaz zařazen do naší Poradny. Váš email nebude zveřejněn.
Jméno*
E-mail*

Hledáte téma, která Vás zajímá? Vyberte slovní výraz, který je k Vašemu dotazu nejbližší.

Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o., představují její know-how a jako takové požívají ochrany rovněž podle autorských předpisů upravujících duševní vlastnictví.

KONTAKT - PROVOZOVNA

Dvorská 1163/2, Praha – západ
252 19 Rudná u Prahy

+420 235 312 000
+420 606 187 916

KONTAKT - SÍDLO

Blatnická 14/3,
Praha 5
IČO: 24271268
DIČ: CZ24271268